بدیهی است که اگر می خواهید به بهترین نتایج از جراحی بینی – که به جرات می توان آن را محبوب ترین جراحی زیبایی در سراسر جهان معرفی کرد – دست یابید لازم است تا بهترین جراح بینی تهران یا هر شهری که در آن ساکن هستید را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که دکتر راضیه یابری از جمله جراحان بینی خوب در شهر تهران می باشند، برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

 

بهترین جراح بینی تهران

 

هدف از جراحی بینی چست؟

جراحی بینی به طور کلی با دو هدف ذیل صورت می گیرد:

 • زیبایی : در چنین شرایطی به جراحی بینی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی گفته می شود. با جراحی زیبایی بینی ایرادات و مشکلاتی که ظاهر بینی را تحت تاثیر قرار داده اند برطرف می گیرند.

از جمله مشکلات ظاهری بینی که با جراحی قابل رفع هستند می توان به غیرقرینه بودن سوراخ ها، بیش از اندازه بزرگ بودن سایز بینی ، بیش از حد بزرگ بودن نوک یا سوراخ های بینی ، قوزدار بودن بینی ، بیش از اندازه سربالا یا سرپایین بودن بینی و غیره اشاره کرد.

 • درمانی : در برخی موارد جراحی با هدف درمان مشکلاتی که تنفس و عملکرد بینی را با اختلال مواجه کرده اند همچون پولیپ و انحراف تیغه بینی انجام می شود.

ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران یا هر شهر دیگری لازم است با ویژگی های پزشکان خوب آشنا باشید. در ذیل به تعدادی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراحان بینی اشاره نموده ایم:

 1. برخورداری از مهارت و تجربه کاری بالا
 2. داشتن کارنامه کاری موفق
 3. داشتن وجدان کاری بالا
 4. آشنایی با اصول ریاضی و زیبایی شناسی
 5. خوش برخورد و صبور بودن
 6. داشتن قدرت تصور خوب و غیره.

 

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

 • اگر در تهران زندگی می کنید، ابتدا اقدام به تهیه یک لیست از اسامی پزشکان خوب نمایید؛ این کار را با جستجو در گوگل و شبکه های اجتماعی و همینطور پرسش و پاسخ از دوستان و آشنایان خود انجام دهید.
 • سپس نمونه کارهای پزشکان را مشاهده کرده و اسامی آن هایی که سبک کارهای شان باب سلیقه شما نیست را از لیست حذف نمایید.
 • در مرحله بعدی به مطب یا کلینیک پزشکانی که اسامی شان هنوز در لیست وجود دارد مراجعه کرده و با آن ها صحبت کنید، با این کار می توانید تا حدودی از اخلاق پزشک و حرفه ای بودن او مطلع شوید.
 • بهتر است به هر طریقی که شده با بیماران قبلی پزشک صحبت کرده و میزان رضایت شان از پزشک را محک بزنید.
 • در نهایت بهترین جراح بینی در شهر خود را برگزینید.