بدیهی است که اگر می خواهید به بهترین نتایج از جراحی بینی – که به جرات می توان آن را محبوب ترین جراحی زیبایی در سراسر جهان معرفی کرد – دست یابید لازم است تا بهترین جراح بینی تهران یا هر شهری که در آن ساکن هستید را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که دکتر راضیه یابری از جمله جراحان بینی خوب در شهر تهران می باشند، برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

 

بهترین جراح بینی تهران

 

هدف از جراحی بینی چست؟

طبق گفته های بهترین جراح بینی تهران ، جراحی بینی به طور کلی با دو هدف ذیل صورت می گیرد:

 • زیبایی : در چنین شرایطی به جراحی بینی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی گفته می شود. با جراحی زیبایی بینی ایرادات و مشکلاتی که ظاهر بینی را تحت تاثیر قرار داده اند برطرف می گیرند. از جمله مشکلات ظاهری بینی که با جراحی قابل رفع هستند می توان به غیرقرینه بودن سوراخ ها، بیش از اندازه بزرگ بودن سایز بینی ، بیش از حد بزرگ بودن نوک یا سوراخ های بینی ، قوزدار بودن بینی ، بیش از اندازه سربالا یا سرپایین بودن بینی و غیره اشاره کرد.
 • درمانی : در برخی موارد جراحی با هدف درمان مشکلاتی که تنفس و عملکرد بینی را با اختلال مواجه کرده اند همچون پولیپ و انحراف تیغه بینی انجام می شود.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی تهران

ممکن است از خود بپرسید که مگر تمامی جراحان بینی که قادر به انجام جراحی زیبایی بینی هستند ، نمی توانند عمل بینی را انجام دهند ؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که تمامی پزشکانی که در حوزه گوش و حلق و بینی و زیبایی صورت مشغول به کار هستند ، می توانند عمل زیبایی بینی را انجام دهند ، اما تضمینی در مطلوب بودن و زیبا بودن نتایج نهایی که توسط آن ها خلق می شود وجود ندارد. یک جراح بینی زمانی بهترین و متبحر ترین پزشک شناخته می شود که نمونه کار های او فوق العاده زیبا و جذاب باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. انتخاب چنین پزشکی از آن جهت حائز اهمیت می باشد که اگر فرد به بهترین جراح بینی تهران یا شهر خود مراجعه کند ، درصد بروز مشکلاتی همچون عدم برطرف شدن کامل قوز بینی ، عدم تقارن سوراخ های آن ، افتادگی نوک آن و غیره بسیار کمتر است.

همچنین احتمال اینکه فرد بعد از عمل کردن بینی دچار عوارض جانبی کوچک و بزرگ شود بسیار م می شود. چرا که جراح بینی خبره ، مجرب و متبحر با تکیه بر دانش و تجربه خود می تواند از بروز هر گونه عوارض جانبی پیشگیری کند یا در صورت به وجود آمدن یک اتفاق غیر منتظره بهترین راه را برای برطرف کردن مشکل انتخاب نماید. از طرفی دیگر ، او با ذکر نکات مراقبتی جامع و کامل به مراجعین خود کمک می کند تا در دوران نقاهت مراقبت بینی جدید خود باشند. از همین رو توصیه می شود که یک جراح بینی متبحر و مجرب در شهر خود انتخاب کنید تا هم در دوران نقاهت و هم حین عمل جراحی از عوارض جانبی در امان بمانید و هر گاه به پزشک خود نیاز داشتید به مراجعه کنید.

 

 

ویژگی های بهترین دکتر بینی چیست؟

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران یا هر شهر دیگری لازم است با ویژگی های پزشکان خوب آشنا باشید. در ذیل به تعدادی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراحان بینی اشاره نموده ایم:

 1. برخورداری از مهارت و تجربه کاری بالا
 2. داشتن کارنامه کاری موفق
 3. داشتن وجدان کاری بالا
 4. آشنایی با اصول ریاضی و زیبایی شناسی
 5. خوش برخورد و صبور بودن
 6. داشتن قدرت تصور خوب و غیره.

نحوه انتخاب بهترین دکتر بینی

 • اگر در تهران زندگی می کنید، ابتدا اقدام به تهیه یک لیست از اسامی پزشکان خوب نمایید؛ این کار را با جستجو در گوگل و شبکه های اجتماعی و همینطور پرسش و پاسخ از دوستان و آشنایان خود انجام دهید.
 • سپس نمونه کارهای پزشکان را مشاهده کرده و اسامی آن هایی که سبک کارهای شان باب سلیقه شما نیست را از لیست حذف نمایید.
 • در مرحله بعدی به مطب یا کلینیک پزشکانی که اسامی شان هنوز در لیست وجود دارد مراجعه کرده و با آن ها صحبت کنید، با این کار می توانید تا حدودی از اخلاق پزشک و حرفه ای بودن او مطلع شوید.
 • بهتر است به هر طریقی که شده با بیماران قبلی بهترین جراح بینی تهران صحبت کرده و میزان رضایت شان از پزشک را محک بزنید.
 • در نهایت بهترین جراح بینی در شهر خود را برگزینید.

 

 

با تجربه ترین و بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟

همه ما انسان ها دوست داریم زمانی که کاری را انجام می دهیم ، به نحوه احسنت انجام دهیم و بهترین نتایج را با بالاترین کیفیت دریافت کنیم. زمانی که در این مقاله نیز در رابطه با اهمیت انتخاب یک جراح زیبایی بینی خوب و مجرب در تهران ، صحبت شد ، حتما این سوال برایتان به وجود آمد که با تجربه ترین و بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟ یا اینکه چگونه او را می توان انتخاب کرد. باید در برابر این سوال چنین پاسخ داد که بهترین و متبحر ترین جراح بینی تهران و یا دیگر شهر های سرزمین بزرگ و پهناورمان کسی است که جراحی را با علم و تجربه خود و با استفاده از تکنیک های مناسبی که تا کنون یاد گرفته و در ان ها بسیار حرفه است انجام دهد تا بهترین و رضایت بخش ترین نتایج را برای مراجعه کنندگان خود به همراه داشته باشید. بدون این که به عملکرد بینی اسیب بزند.

بهترین دکتر عمل بینی در تهران کسی از است که با توجه به آناتومی صورت ، فرم و اندازه بینی ، تغییراتی را بر روی ساختار بینی اعمال کند که باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهره فرد شود. این تغییرات گاها شامل باریک شدن نوک بینی یا قسمت فوقانی آن ، بزرگ یا کوچک کردن سایز بینی ، سر بالا  کردن بینی ، تغییر زاویه میان لب و بینی می باشد. یک جراح بینی خوب و مجرب می تواند با به کارگیری خلاقیت و مهارت خود حین انجام جراحی زیبایی بینی ، می تواند هر کدام از اعمال فوق را به بهترین نحوه ممکن پیاده سازی کند.

کم تجربه بودن دکتر جراحی زیبایی بینی شما باعث می شود تغییرات مورد نیاز پس از اعمال نتایج مطلوب و زیبایی را خلق نکنند و باعث نارضایتی شما از نتیجه عمل شود. در نهایت نیز مجبور شوید تا یک الی دو سال بعد از جراحی بینی اولیه خود نسبت به انجام عمل ترمیمی یا رویژن اقدام کنید.  به همین علت ست که انتخاب مجرب ترین  و بهترین جراح بینی تهران یا حتی دیگر شهر های ایران حائز اهمیت می باشد و نیاز است تا شما بهترین آن ها را شناسایی کنید.

 

فیلم عمل بهترین دکتر بینی تهران

 

مشاوره با بهترین دکتر بینی قبل از عمل

افراد پیش از گرفتن تصمیم نهایی در رابطه با جراحی زیبایی بینی باید برای مشاوره به بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنند و در جلسات مشاوره او شرکت کنند. طی این جلسه مشخص می شود که ایا شما کاندید مناسبی برای عمل بینی هستید یا خیر؟ پس از ان نیز بهترین فرم برای عمل کردن بینتان کدام است. او در حین این جلسه باید ساختار زیرین بینی و ضخامت پوست شما را مد نظر قرار دهد و با توجه به تک تک آن ها و همچنین تناسبات چهره و خواسته بیمار ، بهترین مدل را پیشنهاد کنند. اگر به خوبی در مورد پزشک خود تحقیق کرده اید و او را برای انجام عمل زیبایی بینی انتخاب نموده اید به او اعتماد کنید.

جراح بینی ماهر در تهران

سپردن کار به یک فرد متبحر نه تنها باعث می شود که در نتایج مشکلی به وجود نیاید بلکه باعث می شود نتایج همانطور که فکرش را می کنید ، زیبا ، جذاب و مطلوب باشند. این مسئله در علم پزشکی و انجام عمل های زیبایی صورت نیز صدق می کند و کسی که قصد دارد نتایج خوبی را از رینوپلاستی خود دریافت کند ، باید به یک دکتر بینی ماهر و مجرب در شهر خود مراجعه نماید. لازم است بدانید سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح بینی تهران می تواند باعث شود که شما به جراحی ترمیمی بینی نیاز پیدا کنید. جراحی ترمیمی بینی نیز هر بار که انجام شود ، چالش بر انگیز تر ، سخت تر و هزینه بر تر خواهد بود. از همین رو اگر می خواهید با یک بار عمل به نتایج مطلوب و ایده آلی برسید و هزینه های گزافی را برای رسیدن به نتایج ایده آل خود صرف نکنید ، یک جراح بینی خوب در تهران انتخاب کنید.

دکتر راضیه یابری یکی از بهترین جراحان بینی در تهران هستند که با تکیه بر دانش ، مهارت و تخصص خود بهترین نتایج را برای شما عزیزان خلق می نمایند.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران با قیمت مناسب

افراد متقاضی انجام عمل زیبایی بینی بعد از اولین مراجعه به پزشک  ، در خصوص هزینه جراحی و قیمت نهایی عمل پیش روی خود می پرسند. متاسفانه برخی از پزشکان و جراحان بینی برای جذب مشتری و همچنین افزایش مهارت و تبحر خود عمل زیبایی بینی را با کمترین هزینه که برای بسیاری از بیماران نیز نامعقول و تعجب برانگیز است ، انجام می دهند و برای این منظور از تبلیغات غیر اخلاقی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های پرداختی مربوط به جراح نیست و هزینه های دیگری مانند بیمارستان ، دارو های تجویزی ، متخصص بیهوشی ، کادر درمان و غیره بر میزان هزینه این نوع عمل تاثیر گذار است.

نتایج عمل رینوپلاستی توسط این دسته از پزشکان پیش از انجام جراحی قابل پیش بینی است و شما باید حتما قبل از توجه به هر مسئله ای یک پزشک خوب ، مجرب و متبحر را برگزینید تا در آینده دچار عوارض جانبی و جبران ناپذیر نشوید . دکتر راضیه یابری یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان بینی طبیعی در تهران هستند که با تکیه بر دانش ، مهارت و تخصص خود و همچنین وجدان کاری و سابقه کاری طولانی مدت خود می توانند بهترین ، با کیفیت ترین و زیبا ترین نتایج را برای مراجعه کنندگان خود به وجود آورند. متقاضیان عزیزی که تمایل دارند توسط دکتر راضیه یابری تحت عمل جراحی قرار بگیرند و از همین رو مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها هستند می توانند با شماره تماس موجود در وبسایت تماس حاصل فرمایند.

توصیه می کنیم برای انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران با قیمت مناسب ابتدا نمونه کار های وی را مشاهده کرده و درصورت مطلوب بودن آن ها و حرفه ای بودن پزشک به او مراجعه کنید و هیچ گاه کیفیت را فدای هزینه نکنید.