بدیهی است که اگر می خواهید به بهترین نتایج از جراحی بینی – که به جرات می توان آن را محبوب ترین جراحی زیبایی در سراسر جهان معرفی کرد – دست یابید لازم است تا بهترین جراح بینی تهران یا هر شهری که در آن ساکن هستید را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که دکتر راضیه یابری از جمله جراحان بینی خوب در شهر تهران می باشند، برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

 

بهترین جراح بینی تهران

 

هدف از جراحی بینی چست؟

طبق گفته های بهترین جراح بینی تهران ، جراحی بینی به طور کلی با دو هدف ذیل صورت می گیرد:

 • زیبایی : در چنین شرایطی به جراحی بینی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی گفته می شود. با جراحی زیبایی بینی ایرادات و مشکلاتی که ظاهر بینی را تحت تاثیر قرار داده اند برطرف می گیرند. از جمله مشکلات ظاهری بینی که با جراحی قابل رفع هستند می توان به غیرقرینه بودن سوراخ ها، بیش از اندازه بزرگ بودن سایز بینی ، بیش از حد بزرگ بودن نوک یا سوراخ های بینی ، قوزدار بودن بینی ، بیش از اندازه سربالا یا سرپایین بودن بینی و غیره اشاره کرد.
 • درمانی : در برخی موارد جراحی با هدف درمان مشکلاتی که تنفس و عملکرد بینی را با اختلال مواجه کرده اند همچون پولیپ و انحراف تیغه بینی انجام می شود.

ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران یا هر شهر دیگری لازم است با ویژگی های پزشکان خوب آشنا باشید. در ذیل به تعدادی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراحان بینی اشاره نموده ایم:

 1. برخورداری از مهارت و تجربه کاری بالا
 2. داشتن کارنامه کاری موفق
 3. داشتن وجدان کاری بالا
 4. آشنایی با اصول ریاضی و زیبایی شناسی
 5. خوش برخورد و صبور بودن
 6. داشتن قدرت تصور خوب و غیره.

 

 

نحوه انتخاب بهترین دکتر بینی

 • اگر در تهران زندگی می کنید، ابتدا اقدام به تهیه یک لیست از اسامی پزشکان خوب نمایید؛ این کار را با جستجو در گوگل و شبکه های اجتماعی و همینطور پرسش و پاسخ از دوستان و آشنایان خود انجام دهید.
 • سپس نمونه کارهای پزشکان را مشاهده کرده و اسامی آن هایی که سبک کارهای شان باب سلیقه شما نیست را از لیست حذف نمایید.
 • در مرحله بعدی به مطب یا کلینیک پزشکانی که اسامی شان هنوز در لیست وجود دارد مراجعه کرده و با آن ها صحبت کنید، با این کار می توانید تا حدودی از اخلاق پزشک و حرفه ای بودن او مطلع شوید.
 • بهتر است به هر طریقی که شده با بیماران قبلی بهترین جراح بینی تهران صحبت کرده و میزان رضایت شان از پزشک را محک بزنید.
 • در نهایت بهترین جراح بینی در شهر خود را برگزینید.

با تجربه ترین و بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟

همه ما انسان ها دوست داریم زمانی که کاری را انجام می دهیم ، به نحوه احسنت انجام دهیم و بهترین نتایج را با بالاترین کیفیت دریافت کنیم. زمانی که در این مقاله نیز در رابطه با اهمیت انتخاب یک جراح زیبایی بینی خوب و مجرب در تهران ، صحبت شد ، حتما این سوال برایتان به وجود آمد که با تجربه ترین و بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟ یا اینکه چگونه او را می توان انتخاب کرد. باید در برابر این سوال چنین پاسخ داد که بهترین و متبحر ترین جراح بینی تهران و یا دیگر شهر های سرزمین بزرگ و پهناورمان کسی است که جراحی را با علم و تجربه خود و با استفاده از تکنیک های مناسبی که تا کنون یاد گرفته و در ان ها بسیار حرفه است انجام دهد تا بهترین و رضایت بخش ترین نتایج را برای مراجعه کنندگان خود به همراه داشته باشید. بدون این که به عملکرد بینی اسیب بزند.

بهترین دکتر عمل بینی در تهران کسی از است که با توجه به آناتومی صورت ، فرم و اندازه بینی ، تغییراتی را بر روی ساختار بینی اعمال کند که باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهره فرد شود. این تغییرات گاها شامل باریک شدن نوک بینی یا قسمت فوقانی آن ، بزرگ یا کوچک کردن سایز بینی ، سر بالا  کردن بینی ، تغییر زاویه میان لب و بینی می باشد. یک جراح بینی خوب و مجرب می تواند با به کارگیری خلاقیت و مهارت خود حین انجام جراحی زیبایی بینی ، می تواند هر کدام از اعمال فوق را به بهترین نحوه ممکن پیاده سازی کند.

کم تجربه بودن دکتر جراحی زیبایی بینی شما باعث می شود تغییرات مورد نیاز پس از اعمال نتایج مطلوب و زیبایی را خلق نکنند و باعث نارضایتی شما از نتیجه عمل شود. در نهایت نیز مجبور شوید تا یک الی دو سال بعد از جراحی بینی اولیه خود نسبت به انجام عمل ترمیمی یا رویژن اقدام کنید.  به همین علت ست که انتخاب مجرب ترین  و بهترین جراح بینی تهران یا حتی دیگر شهر های ایران حائز اهمیت می باشد و نیاز است تا شما بهترین آن ها را شناسایی کنید.

 

فیلم عمل بهترین دکتر بینی تهران

 

مشاوره با بهترین دکتر بینی قبل از عمل

افراد پیش از گرفتن تصمیم نهایی در رابطه با جراحی زیبایی بینی باید برای مشاوره به یک دکتر زیبایی بینی خوب در تهران مراجعه کنند و در جلسات مشاوره او شرکت کنند. طی این جلسه مشخص می شود که ایا شما کاندید مناسبی برای عمل بینی هستید یا خیر؟ پس از ان نیز بهترین فرم برای عمل کردن بینتان کدام است. او در حین این جلسه باید ساختار زیرین بینی و ضخامت پوست شما را مد نظر قرار دهد و با توجه به تک تک آن ها و همچنین تناسبات چهره و خواسته بیمار ، بهترین مدل را پیشنهاد کنند. اگر به خوبی در مورد پزشک خود تحقیق کرده اید و او را برای انجام عمل زیبایی بینی انتخاب نموده اید به او اعتماد کنید.