چگونه بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنیم ؟ در این مقاله خانم دکتر راضیه یابری ویژگی های بهترین پزشک جراحی بینی و روش های انتخاب وی ، را با شما در میان می گذارند.

بهترین جراح بینی در تهران

مثل دانه های برف ، هیچ دو بینی وجود ندارند که شبیه به هم باشند. بینی هر فرد ، مختص چهره او بوده و حتی ویژگی های آناتومی و ساختار داخلی آن نیز ، در افراد مختلف دارای تفاوت های ظریفی می باشد. بنابراین ، وقتی شما یک جراح را برای انجام جراحی بینی تان انتخاب می کنید ، توجه به این مطلب که شما پزشک جراحی را انتخاب کرده اید ، که در زمینه جراحی ویژه ای که قرار است روی بینی شما انجام دهد ، تخصص و تجربه داشته باشد ، بسیار اهمیت دارد. شما باید جراحی را انتخاب کنید ، که بتواند تمام چالش های آناتومیکی را با سهولت در زمان جراحی ، مدیریت و کنترل کند.

ضرورت انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب جراح بینی خوب کار دشوار و حساسی است. متاسفانه ، بیشتر بیماران نمی دانند چگونه باید جراحان زیبایی را برای داشتن یک انتخاب خوب ، ارزیابی کنند.

یکی از اقداماتی که می توانید ، برای انتخاب یک جراح بینی مد نظر قرار دهید ، این است که جراح انتخابی شما بتواند ، در قبال سوالاتی که در جلسه مشاوره از او می پرسید ، پاسخ گویی مثبتی داشته باشد.

برخی از این سوالات عبارتند از :

آیا شما اتولارینگولوژیست هستید یا جراح سر و گردن ؟

گذراندن این دوره آموزشی شامل دستیابی به این گواهی ، حول محور آناتومی گردن به بالا می باشد. این عمق دانش مربوط به عملکرد بینی به این معنی است ، که جراح دارای گواهی بورد تخصصی مربوط به عملکرد بینی بوده و نیز به جنبه های زیبا شناختی این اندام ، کاملاً احاطه دارد.

آیا شما دوره فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت را سپری کرده اید ؟

دوره فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت ، دوره ای است که تحت آن ، سطح بسیار بالایی از دانش مربوط به صورت کسب شده است. این پزشکان سپس پروسه دریافت بورد تخصصی ، را تکمیل می نمایند.

آیا شما دارای بورد تخصصی هستید ؟

این جراحان ، قبلاً گواهی بورد اوتولارینگولوژی ، جراحی سر و گردن را کسب کرده اند ؛ ولی به انتخاب خود ، خواسته اند منحصراً در خصوص روندهای زیبایی گردن به بالا تمرکز نمایند. جراحان پلاستیک عمومی دارای مسیرهای انتخابی مختلف آموزش ،که بخش های متعدی از بدن را پوشش می دهد ، می باشند.

بهترین جراح بینی در تهران

آیا تعداد جراحی های ترمیم بینی که انجام داده اید ، کمتر از 5 درصد بوده است ؟

شما باید جراحی را انتخاب کنید که در کارنامه او ، تعداد موارد رضایت بیمار از نتیجه موفقیت آمیز جراحی ، به دفعات دیده شود. تنها تعداد جراحی های انجام شده ، ملاک سنجش نبوده و سطح رضایتمندی از نتیجه جراحی ، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

آیا گالری عکس قبل و بعد از جراحی بیمارانی که عمل بینی را برای آن ها انجام داده اید ، می توانید به من نشان دهید ؟

در طول مشاوره ، درخواست مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل سایر بیماران ، که به دست جراح منتخب شما تحت جراحی قرار گرفته اند ، حائز اهمیت است. شما باید به این اطمینان برسید ، که نتیجه جراحی های انجام شده به دست جراح بینی تان ، موفقیت آمیز بوده است.

مدل بینی مورد نظر

یکی از مهم ترین بخش های انتخاب یک جراح خوب ، مد نظر قرار دادن مدل بینی است ، که خواهان دستیابی به آن هستید. یک جراح خوب ، در جلسه مشاوره ، با دادن آگاهی های لازم ، شما را کمک می کند تا کوکورانه در انتخاب مدل بینی مد نظرتان ، مثلاً صرفاً به دلیل جذاب بودن آن مدل بینی خاص در صورت فردی دیگر از نظر شما ، قدم برندارید.

بهترین جراح بینی در تهران ، نخست بینی شما را به دقت مورد آزمایش قرار می دهد. سپس ویژگی های بینی شما را از نظر برخورداری شرایط برای اجرای مدل منتخب شما ، مورد بررسی قرار می دهد. در صورت ناممکن یا نابرازنده بودن مدل انتخابی تان ، شما را با ارائه یک اطلاع رسانی کامل متقاعد کرده و مدل پیشنهادی خود را که برازنده صورت شما باشد ، عنوان می نماید.

مدل های بینی عموماً شامل بینی طبیعی ، عروسکی ( فانتزی ) ، نیمه فانتزی می باشند. انتخاب کردن یک جراح که تجربه و دانش عمیقی در خصوص مدل مورد نظرتان داشته باشد نیز ، یکی دیگر از فاکتورهای حائز اهمیت است.

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی تهران چه فاکتور هایی را در محوریت کار خود قرار می دهد ؟

  • اجرای روند جرای بینی ، با مورد توجه قرار دادن فاکتورهای زیباشناختی
  • رعایت سطح استاندارد در تمام تغییرات ایجاد شده از قبیل زاویه بین بینی و لب ، رعایت تقارن بین سوراخ های بینی و غیره
  • برطرف نمودن ایراداتی از قبیل قوز بینی ، انحراف بینی ، آویزان بودن نوک بینی و غیره
  • رعایت ظرافت و دقت در حین انجام جراحی
  • توجه به جنبه های درمانی بینی و مراقبت از بخش های آسیب پذیر ، از قبیل اعصاب بویایی