چگونه بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنیم ؟ بهترین دکتر بینی در تهران باید چه ویژگی های داشته باشد تا بتواند نتایج زیبا ، مطلوب و خارق العاده ای خلق کند ؟ آیا تا به حال در این رابطه فکر کرده اید که دانستن ویژگی های ماهرترین دکتر رینوپلاستی  چه لزومی دارد و به چه کاری می آید ؟ در این مقاله خانم دکتر راضیه یابری  بهترین و مجرب ترین جراح بینی تهران قصد دارد ویژگی های بهترین را برای انجام جراحی بینی و روش های انتخاب وی ، را با شما در میان بگذارد و به سوالات شما در رابطه با انتخاب یک جراح بینی خوب پاسخ دهد.

 

 

مثل دانه های برف ، هیچ دو بینی وجود ندارند که شبیه به هم باشند. بینی هر فرد ، مختص چهره او بوده و حتی ویژگی های آناتومی و ساختار داخلی آن نیز ، در افراد مختلف دارای تفاوت های ظریفی می باشد. بنابراین ، وقتی شما بهترین جراح بینی در تهران را برای انجام جراحی دماغ خود انتخاب می کنید ، توجه به این مطلب که شما پزشکی را انتخاب کرده اید ، که در زمینه عمل زیبایی ویژه ای که قرار است روی بینی شما انجام دهد ، تخصص و تجربه داشته باشد ، بسیار اهمیت دارد. شما باید دکتری را انتخاب کنید که بتواند تمام چالش های آناتومیکی را با سهولت در زمان جراحی ، مدیریت و کنترل کند.

ضرورت انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب یک دکتر بینی خوب کار دشوار و حساسی است. متاسفانه ، بیشتر بیماران نمی دانند چگونه باید جراحان زیبایی را برای داشتن یک انتخاب خوب ، ارزیابی کنند. یکی از اقداماتی که می توانید ، برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران مد نظر قرار دهید ، این است که دکتر پلاستیک بینی انتخابی شما بتواند ، در قبال سوالاتی که در جلسه مشاوره از او می پرسید ، پاسخ گویی مثبتی داشته باشد.

پیش از هر چیزی شما باید بدانید ، پزشکانی که انجام جراحی زیبایی بینی در حوزه تخصص و اختیارات آن ها قرار دارد ؛ متخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی ، متخصصین گوش و حلق و بینی و متخصصین جراحی فک و صورت می باشند. لازم به ذکر است که هر سه دسته ذکر شده تخصص و توانایی لازم را برای انجام عمل بینی دارا هستند و تفاوت چندانی وجود ندارد که کدام یک از آن ها را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کرده باشید ، تنها نکته ای که در این میان باید به ان توجه کنید است که بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید که از مهارت ، تجربه و تخصص بسیار زیادی برخودار باشد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران

فرقی نمی کند که در شهر تهران به دنبال یک جراح رینوپلاستی خوب هستید یا در یکی از شهر های کوچک و بزرگ ایران عزیزمان با در نظر گرفتن چندین ویژگی مهم و اساسی می توانید در هر کجای ایران که هستید پزشک خود را انتخاب کنید. این خصوصیات عبارت اند از :

 • داشتن مهارت و تجربه بالا به جراح بینی کمک می کند تا در صورت بروز مشکل یا چالش بهترین راه حل را انتخاب نمایند. همچنین اگر مهارت و تجربه پزشک بالا باشد ، می تواند خیلی آسان تر و راه تر فرم بینی مناسب چهره شما را تشخیص دهد.
 • بهترین جراح بینی در تهران یا دیگر شهر های ایران سلامت فرد را بدون در نظر گرفتن مسائل مالی در اولویت کار های خود قرار می دهد و از انجام جراحی که برای بیمار ضرورتی ندارد یا می تواند مشکل ساز شود خودداری می کند.
 • یک  دکتر بینی خوب و مجرب ، بیمار خود را از تمامی جریانات و تغییرات اعمال شده در حین عمل زیبایی بینی آگاه می سازد و توصیه های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی را به او اطلاع می دهد.
 • دکتر بینی خوب یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی زیبایی بینی در اختیار فرد قرار می دهد تا وی با دید بازتر و آگاهانه تری عمل بینی را انجام دهد و نکات مراقبتی را رعایت کند.
 • همچنین به سلیقه و خواسته های مراجعه کننده خود توجه داشته و بهترین روش را برای جراحی زیبایی بینی خود انتخاب می کند. او قبل از زیبایی و حفظ تناسب میان اجزای بینی عملکرد طبیعی بینی را در اولویت قرار می دهد.
 • بهترین جراح بینی در تهران کسی است که توانایی انجام عمل زیبایی بر روی بینی های استخوانی و گوشتی را داشته باشد و جراحی را با حفظ اسکلت ، ساختار بینی و تقویت غضروف بینی انجام دهد تا نتایج برای مدت زمان طولانی ماندگار باشد.

با در نظر گرفتن خصوصیات فوق و انجام یک جستجوی کوتاه می توانید بهترین و مجرب ترین جراح بینی شهر محل زندگی خود را پیدا کنید.

فیلم جراحی بینی طبیعی به دست بهترین جراح بینی در تهران

چه سوالی از جراح بینی خود بپرسیم ؟

سوال پرسیدن باعث می شود تا شما اطلاعات ریز و بسیارمهمی را به دست آورید. بخصوص اگر پاسخ آن ها را به صورت حضوری دریافت کنید چرا که می توانید چهره افراد را در زمان بیان پاسخ مشاهده کنید. پرسیدن سوال های متفاوت درباره تجربه ، تخصص ، مهارت ، تعداد عمل های انجام شده ، کیفیت نتایج ، میزان رضایت مندی ها و نارضایتی ها ، همه و همه می توانند در کسب اعتماد شما نسبت به پزشک کمک کنند. در چنین مواقعی شما می توانید از نتیجه جراحی زیبایی بینی خود اطلاع پیدا کنید و با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به انجام آن اقدام کنید. سوالات مختلفی است که در ذهن هر فرد به یک صورت بیان می شود ، اما مهم ترین آن ها در خصوص تخصص و میزان تجربه پزشک و همچنین رضایت مندی های افراد می باشد.

شما در جلسات مشاوره ای که با پزشک خود دارید بعد از پرسش سوالات مربوط به تخصص می توانید در رابطه با فرم بینی خود ، مشکلات آن ، روش انجام جراحی و نتیجه نهایی بینی خود صحبت کنید. بهتر است تمام توجه و حواس خود را به صحبت های جراح بدهید و کاملا گوش دهید که وی چه مواردی را با شما در میان می گذارد. هر تعداد سوال قبل از انجام جراحی زیبایی بینی دارید را پیش از شروع مشاوره در ذهن خود مرور کنید و سعی کنید ، حتما در جلسات مشاوره یک نفر را همراه خود داشته باشید تا در صورتی که شما موردی را فراموش کردید وی به شما یاد آوری کند یا یک دفترچه یاد داشت داشته باشید تا موارد مهم را یادداشت نمایید. به یاد داشته باشید عمل زیبایی بینی فرایندی بر مبنای اعتماد میان جراح و زیباجو است. از همین رو بهتر است اگر تصمیم به انجام این فرایند گرفته اید ، به جراح خود اعتماد کنید و پروسه درمان را به او بسپارید.

 

برخی از این سوالاتی که می توانید در زمان جلسه مشاوره از جراح پلاستیک بینی خود بپرسید و دانش ، مهارت و تجربه او را محک بزنید عبارتند از :

 • آیا شما اتولارینگولوژیست هستید یا جراح سر و گردن ؟

گذراندن این دوره آموزشی شامل دستیابی به این گواهی ، حول محور آناتومی گردن به بالا می باشد. این عمق دانش مربوط به عملکرد بینی به این معنی است ، که بهترین جراح بینی در تهران دارای گواهی بورد تخصصی مربوط به عملکرد بینی بوده و نیز به جنبه های زیبا شناختی این اندام ، کاملاً احاطه دارد.

 • آیا شما دوره فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت را سپری کرده اید ؟

دوره فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت ، دوره ای است که تحت آن ، سطح بسیار بالایی از دانش مربوط به صورت کسب شده است. این پزشکان سپس پروسه دریافت بورد تخصصی ، را تکمیل می نمایند. داشتن این دوره بسیار مهم و اساسی است.

 • آیا شما دارای بورد تخصصی هستید ؟

بهترین جراح بینی در تهران ، قبلاً گواهی بورد اوتولارینگولوژی ، جراحی سر و گردن را کسب کرده است ؛ ولی به انتخاب خود ، خواسته است که منحصراً در خصوص روندهای زیبایی گردن به بالا تمرکز نمایند. دکتر بینی عمومی دارای مسیرهای انتخابی مختلف آموزش ،که بخش های متعدی از بدن را پوشش می دهد ، می باشند.

 • تعداد جراحی های ترمیمی بینی که تا کنون انجام داده اید چقدر است؟

شما باید برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، به کارنامه و سوابق او توجه کنید و دکتر رینوپلاستی را انتخاب کنید که در کارنامه او ، تعداد موارد رضایت بیمار از نتیجه موفقیت آمیز جراحی کردن بینی ، به دفعات دیده شود. تنها تعداد جراحی های انجام شده ، ملاک سنجش نبوده و سطح رضایتمندی از نتیجه عمل زیبایی بینی ، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 • آیا گالری عکس قبل و بعد از جراحی بینی بیماران قبلی خود را می توانید به من نشان دهید ؟

در طول مشاوره ، درخواست مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل دماغ سایر بیماران ، که به دست بهترین جراح بینی در تهران تحت جراحی قرار گرفته اند ، حائز اهمیت است. شما باید به این اطمینان برسید ، که نتیجه جراحی های انجام شده به دست دکتر زیبایی بینی تان ، موفقیت آمیز بوده است.

 

 

مدل بینی مورد نظر

یکی از مهم ترین بخش های انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، مد نظر قرار دادن مدل بینی است ، که خواهان دستیابی به آن هستید. یک دکتر بینی رینوپلاستی خوب ، در جلسه مشاوره ، با دادن آگاهی های لازم  ، شما را کمک می کند تا کور کورانه در انتخاب مدل بینی مد نظرتان ، مثلاً صرفاً به دلیل جذاب بودن آن مدل بینی خاص در صورت فردی دیگر از نظر شما ، قدم برندارید. یا تابع احساسات و عواطف خود قصد انجام عمل زیبایی بینی نداشته باشید.

بهترین جراح بینی در تهران ، نخست بینی شما را به دقت مورد آزمایش قرار می دهد. سپس ویژگی های بینی شما را از نظر برخورداری شرایط برای اجرای مدل منتخب شما ، مورد بررسی قرار می دهد. در صورت ناممکن یا نابرازنده بودن مدل انتخابی تان ، شما را با ارائه یک اطلاع رسانی کامل متقاعد کرده و مدل پیشنهادی خود را که برازنده صورت شما باشد ، عنوان می نماید.

مدل های بینی عموماً شامل بینی طبیعی ، عروسکی ( فانتزی ) ، نیمه فانتزی می باشند. انتخاب کردن یک دکتر بینی  پلاستیک بینی که تجربه و دانش عمیقی در خصوص مدل مورد نظرتان داشته باشد نیز ، یکی دیگر از فاکتورهای حائز اهمیت است.

بهترین جراح بینی در تهران چه فاکتور هایی را در محوریت کار خود قرار می دهد ؟

 • یکی از اعمالی که بهترین دکتر بینی تهران آن را در اولویت کار های خود قرار می دهد ، اجرای روند جرای بینی ، با مورد توجه قرار دادن فاکتورهای زیباشناختی می باشد.
 • رعایت سطح استاندارد در تمام تغییرات ایجاد شده از قبیل زاویه بین بینی و لب ، رعایت تقارن بین سوراخ های بینی و غیره
 • برطرف نمودن ایراداتی از قبیل قوز بینی ، انحراف بینی ، آویزان بودن نوک بینی و غیره
 • مهم ترین فاکتور در زمان انتخاب بهترین جراح بینی در تهران رعایت ظرافت و دقت در حین انجام جراحی زیبایی بینی
 • توجه به جنبه های درمانی بینی و مراقبت از بخش های آسیب پذیر ، از قبیل اعصاب بویایی

نظر زیباجوی عزیز از جراحی بینی توسط دکتر راضیه یابری

 

بهترین جراح در زمینه جراحی بینی در تهران چه کسی است؟

پیدا کردن این که چه کسی در زمینه رینوپلاستی در شهر بزرگی مانند تهران از همه بهتر است کمی سخت و دشوار می باشد. چرا که همانطور که می دانید تهران شهر بسیار بزرگی است که به دلیل موقعیت سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی که دارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اکثر پزشکانی که در این شهر زندگی و فعالیت می کنند سعی بر ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مراجعه کنندگان خود دارند. از همین رو برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران نیاز به کار گیری دقت ، حساسیت و صبر بسیار زیادی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که می تواند نشان دهد دکتر بینی انتخابی شما بهترین فرد در زمینه مورد نظر می باشد ، مهارت و تکنیکی است که او برای انجام عمل جراحی رینوپلاستی استفاده می کند. مسلما تنها داشتن علم و تحصیلات دانشگاهی برای انجام عمل جراحی و همچنن کسب بهترین ومطلوب ترین نتایج کافی نمی باشد و پزشک مورد نظر باید از تجربه و مهارت بسیار زیادی برخوردار باشد. تجربه و مهارت بسیار زیاد نیز به وسلیه تعداد عمل های زیاد و سابقه طولانی مدت به دست می آید. بهترین جراح بینی در تهران که تا کنون عمل های جراحی زیبایی بینی بسیار زیادی را انجام داده است و سالیان سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد ، به طور حتم راحت تر می تواند مشکل شما را تشخیص دهد و بداند که برای برطرف کردن عیوب ظاهری بینی شما و خلق فرم ایده آل و مطلوب شما چه تغییرات و اصلاحاتی را بر روی بینی به وجود آورد.

از آنجایی که استان تهران یکی از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر های ایران می باشد و از جمعیت نسبتا زیادی برخوردار است طبیعتا تعداد متقاضیان خانم و اقای که قصد دارند بینی خود را عمل کنند بسیار زیاد می باشد. از طرفی به دلیل پایتخت بودن و دسترسی راحت تر به دستگاه ها و تجهیزات مدرن ، اغلب بیمارستان از امکانات کافی و بروزی برخوردار هستند که همین موضوع باعث می شود افراد برای انجام این فرایند مسافت های طولانی را طی نمایند و به این شهر سفر کنند. به همین دلیل بهتر است برای اینکه خستگی راه در تنتان باقی نماند و با خاطره ای خوش به منزل خود بازگردید در انتخاب دکتر بینی در تهران خود دقت کنید و بهترین آنان را برگزیند. بهترین جراح بینی در تهران کسی است که دارای بهترین نمونه کار ها ، بهترین اخلاق ، تجربه بالا و مهارت ستودنی باشد. پزشکانی که با دقت و حساسیت بالایی انتخاب شوند و به عنوان بهترین دکتر بینی معرفی گردند به طور حتم دارای نمونه کار هایی با نتایج خارق العاده ، جذاب و طبیعی هستند. دکتر راضیه یابری بهترین دکتر بینی در تهران است که سالیان سال است در زمینه رینوپلاستی و اتوپلاستی مشغول به کار می باشد و نمونه کار های زیبا و جذاب بسیار زیادی دارد. شما عزیزان می توانید برای مشاهده و بررسی نمونه کار های ایشان به صورت حضوری به مطب مراجعه نمایید یا به صفحه گالری تصاویر و ویدیو سایت ایشان سری بزنید.

فیلم قبل و بعد نمونه کار بهترین جراح بینی در تهران

 

انتخاب بهترین جراح بینی خانم در تهران

بسیاری از کسانی که تمایل دارند بینی خود را عمل کنند ، به دنبال یک جراح خانم در تهران یا شهر محل زندگی خود هستند. از این رو بایستی از میان پزشکان حاذق و مجربی که در این زمینه مشفول به فعالیت هستند ، دکتر خانم مجرب ، مهار و کاربلدی را انتخاب نمایند. بنا بر تصور این افراد پزشکان خانم به دلیل ظرافت و سلیقه ای که دارند و همچنین به خاطر توجه به جزئیات بیشتر و دقیق تر و همچنین برخوردار بودن از قدرت تجسم بالا ، می توانند نتیجه ایده آلی برای بیماران خود فراهم آورد. این موضوع کاملا درست است و جراحان بینی خانم به دلیل دقت کردن به جزئیات و بکارگیری ظرافت و همچنین تکیه بر دانش و مهارت خود قادر هستند به درستی اهداف بیماران را درک کرده و بهترین فرم بینی را برای آنان تصور و در نهایت خلق کنند.

دکتر راضیه یابری یکی از بهترین جراحان بینی خانم در تهران هستند که اگر به نمونه کار های جراحی زیبایی بینی ایشان نگاهی بیاندازید ، ظرافت ، دقت ، توجه به جزئیات را مشاهده خواهید کرد.

متبحر ترین و بهترین جراح بینی در تهران به تفاوت آناتومی بینی آقایان و خانم ها واقف است و می داند که با توجه به ساختار هر یک از آن ها چه فرمی متناسب با بینی فرد می باشد. ایشان می دانند که بیشتر آقایان تمایل به اصلاح ایرادات و نواقص بینی خود دارند و تمایلی به انجام عمل زیبایی بینی به فرم بینی فانتری که باعث کاهش جذابیت های چهره مردانه می شود ، ندارند.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران چه کسی است؟

با گذشت زمان و تغییر معیار های زیبا شناسی ، اغلب افراد به سمت انجام تغییرات طبیعی بر روی بینی روی آوردند و همین مسئله باعث شد که آمار متقاضیان جراحی بینی طبیعی نسبت به سایر مدل های بینی افزایش پیدا کند. از جانب اکثر مردمان امروزی بینی زیبا و خوش فرم است که با سایر اجزای چهره هماهنگی و تناسب داشته باشد. بینی زیبا و طبیعی است که در آن سوراخ های بینی دیده نشود ، بر روی پل بینی برآمدگی و قوزی وجود نداشته باشد و انحنای که بر روی پل بینی به وجود آمده است باعث نشود بینی حالتی غیر طبیعی به خود بگیرد. به عبارتی دیگر این دسته از افراد تمایلی ندارند تا کسی متوجه ایجاد تغییرات ریز و درشت بر روی بینی آن ها شود. اعمال چنین اصلاحاتی و به دست اوردن بهترین نتایج تنها از یک شخص بر خواهد آمد آن هم بهترین جراح بینی در تهران است. این پزشک با تکیه بر دانش ، مهارت و تخصص خود می تواند به خوبی بر روی کار خود تمرکز کند و تغییرات را به بهترین نحوه ممکن اعمال کند تا کسی متوجه بروز تغییر نشود.
از آنجایی که این مدل بینی ویژگی ها و خصوصیات بسیار خوبی دارد ، اغلب پزشکان تمایل به انجام آن دارند. چرا که در این فرم سلامتی تنفسی بیمار حفظ خواهد شد و متناسب با ظاهر صورت ، بینی بدون نقص و زیبا به وجود خواهد آمد. البته لازم به ذکر است که در فرم های دیگر بینی نیز ، بهترین دکتر جراح بینی در تهران سلامت تنفسی فرد را در اولویت خود قرار می دهد و از اعمال تغییرات کوچک و بزرگ بیهوده و مواردی که باعث ایجاد اختلال در تنفس فرد می شود خودداری می کند و در آخر نتایجی زیبا را خلق می کند.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

بهترین جراح بینی ترمیمی تهران

بینی هر فردی با جراحی اولیه مقدار کمی استخوان و غضروف خود را از دست می دهد تا به فرم زیبا و جذاب تبدیل شود. اما ممکن است متقاضی در انتخاب جراح بینی خود دقت کافی نداشته باشد و از سر شوق و ذوق به اولین پزشکی که پیدا کرد با پرداخت هزینه کمی مراجعه کند و عمل بینی خود را به ایشان بسپارد. در این صورت با نداشتن مهارت و تجربه کافی در رینوپلاستی ، به نتیجه ای نامتعارف دست پیدا می کند. در این مواقع فرد با صرف هزینه و زمانی مجدد می بایست به دنبال پزشکی دیگر برود و عمل ترمیمی بینی خود را به او بسپارد. با وجود اینکه هزینه جراحی ترمیمی بینی بالاتر از هزینه جراحی اولیه می باشد برخی از پزشکان ، عمل بینی ترمیمی جراحی دیگر را انجام نمی دهند. انتخاب بهترین جراح بینی در تهران که در زمینه ترمیم بینی ها تبحر کافی دارد از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ایشان باید قادر باشد به بهترین نحو و به درستی ، جراحی بینی ترمیمی را انجام دهد. رینوپلاستی ترمیمی به دلیل دستکاری شدن اشتباه استخوان و پوست بینی ، کمی پیچیده تر و سخت تر از عمل بینی اولیه می باشد. اگر می خواهید به نتایج بدون خطر و ایده آل دست پیدا کنید در یافتن یک پزشک با تجربه کاری بالا باشید.

دوام نتیجه مطلوب توسط بهترین جراح بینی در تهران

یکی از نگرانی های بیماران برای انجام جراحی ، دوام نتیجه می باشد. باید توجه داشته باشید که بخش مهمی از دستیابی به نتیجه نهایی بینی به مراقبت های بعد از این پروسیجر مربوط می شود. بنابراین باید به توصیه پزشکان در این خصوص توجه داشته باشید. در بعضی موارد متقاضیان رینوپلاستی در انتخاب پزشک معتبر دقت لازم داشته و بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب می کنند اما در رعایت مراقبت های پس از رینوپلاستی کوتاهی می کنند. به عنوان مثال به برخی از این موارد می پردازیم که عبارتند از : به شکم خوابیدن که ممکن است سبب کجی بینی شود ، قرار گرفتن در مکان های شلوغ که ممکن است آسیب به بینی وارد شود ، فین کردن که می تواند منجر به خونریزی ، پارگی بخیه و غیره شود. بنابراین می توان گفت یکی از اقدامات ضروری پس از پروسه مذکور برای دوام نتیجه مطلوب رعایت مراقبت های پس از جراحی بینی می باشد.

عدم انتخاب بهترین جراح بینی تهران چه پیامد هایی به دنبال دارد؟

انتخاب یک جراح بینی مجرب و ماهر بسیار حیاتی است ، زیرا عمل زیبایی بینی یک فرآیند پیچیده است که نیاز به تجربه ، تخصص و دقت دارد. اگر شما یک دکتر بینی مجرب را انتخاب نکنید ، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که شامل موارد زیر می ‌شوند ، به یاد داشته باشید برخی از این مشکلات جبران ناپذیر بوده و می تواند زندگی اجتماعی و شخصی شما را تحت تاثیر بگذارد.

 • نتایج ناخوشایند:

جراحی زیبایی بینی نیاز به هنر و دقت زیاد دارد تا نتایج طبیعی و هماهنگ با چهره فرد را به ارمغان آورد. بهترین جراح بینی تهران با تجربه و مهارتی که دارد می‌ تواند این هماهنگی را حفظ کند ، اما در صورت عدم تجربه ، نتایج ناخوشایند و نامناسب ممکن است پیش بیاید.

 • عوارض جانبی:

عدم تجربه و دقت کافی در اجرای جراحی ممکن است به عوارض جانبی منفی منجر شود. این عوارض ممکن است شامل عفونت ، خونریزی ، یا نقص در ترمیم جراحی باشد.

 • نیاز به جراحی ترمیمی بینی:

در صورتی که جراحی به درستی انجام نشود، ممکن است نیاز به تصحیح و جراحی دوباره باشد. این موضوع نه تنها هزینه‌ های اضافی به دنبال دارد بلکه باعث استرس و ناراحتی بیشتری نیز می ‌شود.

 • نا امیدی و افت اعتماد به نفس:

نتایج ناخوشایند و تجربه ناپسند از جراحی ممکن است منجر به نا امیدی و کاهش اعتماد به نفس شود. انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یا دیگر شهر های ایران می‌ تواند از این موارد جلوگیری کند. برای اینکه جلوی مشکلاتی از این دست را بگیرید، مهم است که به دقت یک دکتر بینی با تجربه و متخصص را انتخاب کنید. بررسی نمونه ‌های کار های قبلی جراح ، مشاوره جامع و اطلاعات دقیق درباره فرآیند جراحی از مراحل انجام تا قبل از می ‌تواند به شما در انتخاب بهترین جراح بینی کمک کند.

فیلم رضایت زیباجوی عزیز دکتر راضیه یابری از نتیجه عمل بینی در تهران

 

مشاوره با بهترین جراح بینی در تهران چگونه است؟

افراد پیش از اینکه تصمیم خود را در خصوص عمل زیبایی بینی بگیرند بهتر است برای بررسی اخر و پی بردن به این که آیا پزشک انتخابی آن ها صلاحیت انجام این کار را دارد یا خیر به صورت حضوری به مطب او مراجعه کنند. مشاوره اولیه با بهترین جراح بینی در تهران می تواند به خیلی از سوالات پاسخ دهد و اعتماد شما را کسب کند. شما می توانید در این جلسات سوابق و مدارک پزشکی خود را ارائه دهید و از پزشک خود سوال کنید که چه نوع فرم بینی برای چهره شما مناسب تر می باشد. صحبت کردن در رابطه با سوابق پزشکی ضرورت بسیار زیادی دارد ، چرا که در صورتی که فرد به مشکلات جدی مانند دیابت یا بیماری هایی مانند هموفیلی مبتلا باشد ، در حین جراحی مشکلاتی پیش خواهد آمد که می تواند دردسرساز شوند. حتی اگر یک جراح بینی خوب را در تهران انتخاب کرده باشید. پس به جلسه مشاوره اهمیت دهید و حتما در آن تمامی سوالات خود را بپرسید و به پرسش ها جواب صادقانه دهید.

قیمت رینوپلاستی بهترین جراح بینی در تهران

یکی از سوالات پرتکرار بیشتر افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند این است که قیمت عمل بینی چه میزان می باشد. در پاسخ به این سوال بهتر است بگوییم که این مبلغ را نمی توان به طور دقیق بیان کرد ، زیرا هزینه جراحی کردن بینی در تهران برای هر فردی پس از مراجعه به پزشک و معاینه بینی شخص برآورد می شود. این هزینه به میزان تغییرات و اصلاحاتی که در بینی انجام می شود بستگی دارد. در کل می توان گفت هزینه عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران به میزان پیچیدگی عمل ، دستمزد متخصص بیهوشی ، بیمارستان یا کلینیک ، مکان جغرافیایی ، داروها و آزمایشات انجام شده بستگی دارد. توجه داشته باشید که بهترین جراح بینی در بهترین بیمارستان ها و مراکز درمانی پروسه زیبایی بینی را انجام می دهد.

چگونه بدانیم جراح بینی انتخابی ما مهارت کافی دارد؟

شک و تردید پیدا کردن نسبت به انجام هر کاری ، واکنشی طبیعی است ، چرا که نسبت به نتیجه نهایی نگرانی و استرس دارید. اما باید بدانید اگر شما پزشکی مجرب و متبحر را انتخاب کرده باشید به نتایجی مطلوب دست پیدا می کنید. برای اینکه از تصمیم و انتخاب خود نیز اطمینان حاصل کنید باید چند موضوع مهم را در نظر بگیرید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه ویژه ای داشت ، بالا بودن تعداد جراحی های است که پزشک شما انجام داده است.

یک جراح بینی خوب و مجرب در تهران یا حتی سایر شهر های ایران به دلیل تخصص ، تجربه و مهارت بالایی که دارد عمل های بسیار زیادی را در طول دوره پزشکی خود انجام داده است. این موضوع از طریق تصاویری که پزشکان از نمونه کار های خود در وب سایت ها ، صفحات اینستاگرامی و همچنین آلبوم های مخصوص خود منتشر کرده و ارائه می دهند مشخص می شود. مراجعه کردن به این صفحات و دیدن نمونه کار های بهترین دکتر بینی تهران و بررسی آن ها باعث می شود از تعداد عمل های جراحی موفقیت امیزی که پزشکتان تا کنون انجام داده است مطلع شوید.

اما نکته دوم که حتی از نکته قبلی نیز مهم تر و اصلی تر می باشد ، این است که حتما نمونه کار ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند. شما باید به تصاویر گرفته شده از نتایج عمل ها در صفحات مجازی یا مطب پزشک ، دقت بسیار زیادی کنید تا بتوانید میزان کیفیت آن ها را به درستی درک کنید. هر چه کیفیت نمونه کار ها بهتر و زیبا تر باشد مهارت پزشک در عمل جراحی بیشتر است و شما می توانید با خیال راحت عمل جراحی خود را به او بسپارید و در آخر نتیجه مطلوبی دریافت کنید.