تزریق ژل به لب را می توان به دلایل وجود دغدغه های گوناگون مربوط به زیبایی ، انجام داد ؛ گزینه زیر را به منظور کشف بهترین درمان که می تواند شما را در دستیابی به هدف مورد نظرتان ، یاری کند ؛ با بالا رفتن سن ، لب های شما ، پر بودن خود را از دست می دهند و با گذر زمان ، خالی می شوند ؛ گاهی ، شما احساس می کنید که لب هایتان ، اصلاً حجمی را که همیشه خواهان داشتن آن بودید ، نداشته اند ؛ به جای استفاده از ابزار دائمی ؛ مثل ایمپلنت ها ، می توانید با تکنیک تزریق ژل ، به شکلی زیبا ، لب هایتان را برجسته نماید . این تکنیک ، به شما این امکان را می دهد ؛ تا به زیبایی مورد نظرتان ، دست پیدا کرده و طبیعی ترین نتایج را به دست آورید .

 

تزریق ژل به لب

 

ریکاوری بعد از تکنیک تزریق کردن فیلر :

  • ریکاوری تزریق ژل به لب ، معمولاً خسته کننده نمی باشد ؛ لب شما ، به مدت حدوداً یک تا دو هفته ، پف کرده و اندکی کبود به نظر می رسد .
  • در صورت احساس درد ، می توانید اقدام به مصرف مسکن های تجویز شده توسط پزشک معالج خود ، نمایید .
  • بخش عمده کبودی ها ظرف مدت زمان کوتاهی ، از بین می رود ؛ بنابراین ، در این باره ، نگران نباشید .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراقبت های بعد از تزریق ژل ، می توانید به مقاله مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

نتایج تزریـق فیلر به لب ، چقدر ماندگار است ؟

ژل ها ، با گذر زمان ، حجم خود را از دست می دهند ؛ ولی شما می توانید در صورت تمایل ، اقدام به تزریق مجدد ، نمایید .

آیا تزریـق ژل به لب ، خطراتی به همراه دارد ؟

تزریق کردن ژل به لب ، در صورتی که توسط پزشک ماهر و چیره دست ، انجام نگیرد ؛ خطرات اندکی را به همراه خواهد داشت . لازم به ذکر است ، بیماران ، باید دستورالعمل های قبل و بعد از تزریق را جهت داشتن یک ریکاوری بی خطر و موفق ، با دقت دنبال کنند ؛ بدین ترتیب ، احتمال بروز عوارض ناشی از این روش ، کاهش می یابد . به همین علت ، همواره توصیه به دقت در انتخاب پزشک و رعایت مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل ، می شود ؛ بنابراین ، به هیچ عنوان در رابطه با این دو موضوع ، سهل انگاری نکنید.

با مراجعه به مقاله اقدامات قبل از تزریق ژل در سایت ، می توانید اطلاعات بیشتر در این باره ، کسب نمایید. با تزریـق ژل به لب ، در دستان یک پزشک مجرب و توانمند ، شما می توانید انتظار داشته باشید که تزریـق ژل به صورتتان ، با بالاترین استاندارد مراقبت و ایمنی انجام پذیرد .

فرم های مختلف تزریق ژل به لب

فرم لب می تواند با توجه به ناحیه تحت درمان و نحوه تزریق ژل تغییر می کند و این مسئله ای است که حتما باید در رابطه با آن با پزشک انتخابی خود صحبت کنید. به عنوان مثال برخی از افراد دوست دارند تا لب های بالای آن ها حجیم تر از لب های پایینی باشد برعکس و در برخی موارد ، افراد تمایل دارند تا اندازه و تناسب میان لب بالا و پایین با هم برابر باشد. برخی از مدل های که امروزه افراد آن را می پسندند و از پزشک خود تقاضا می کنند عبارت اند از :

ژل لب روسی :

قطعا استفاده از هر نوع ژل لبی دارای محدودیت های کوچک و بزرگی نیز است. به عنوان مثال تزریق ژل به لب روسی برای افرادی که لب های پهن و بزرگ یا چشمانی کوچک دارند به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. در این مدل بیشتر تمرکز پزشک بر روی لب بالایی و در قسمت V شکل لب می باشد تا برای لب شکل یک قلب ظریف به وجود اید. در طی انجام این فرانید به جای حجیم کردن لب ها سعی بر آن است که لب ها لیفت داده شوند. ژل لب روسی این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد و از سمت داخل به بیرون و حاشیه های اطراف لب به صورت عمودی تزریق می شود. این روش برای خانم های که دارای لب های باریک و کم حجم هستند نتایج زیبا و جذابی را در پی دارد.

  • ژل لب عروسکی :

به این نوع تزریق ژل لب باربی نیز گفته می شود. این فرایند نیاز به دقت و مهارت خاص پزشک دارد ، در مدل تزریق ژل لب به شکل باربی ، ابتدا در ناحیه V شکل لب بالا به مقدار بسیار زیادی ژل تزریق می گردد. قسمتهای مهم در این تکنیک لب های پایینی می باشد چرا که باید در آن حالتی مستطیل شکل در لب پایین به وجود آید. به عبارتی دیگر طی این فرایند لب پایینی حجیم تر از لب های بالا می باشد.

  • تزریق ژل به لب طبیعی :

برای آن دسته از افرادی که قصد دارند بعد از انجام تزریق ژل لب فرم لب های آن ها حالتی طبیعی داشته باشد مناسب است. در این روند افزایش حجم لب ها به صورت نامحسوس و کاملا طبیعی انجام می شود.

هزینه تزریق ژل به لب در تهران

یکی از مهم ترین فاکتور های تصمیم گیری آگاهی در رابطه هزینه نهایی یک پروسه درمانی و زیبایی می باشد. هزینه بزرگ کردن لب ها با تزریق ژل و چربی در نواحی مختلف متفاوت می باشد و نوع ماده تزریقی و تجربه متخصص زیبایی مورد انتخابی شما بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان هزینه ای ثابت را برای تمامی افراد تعیین و اعلام کرد. هزینه درمان همانطور که گفته شد بر اساس تعداد سرنگ های ژل یا به عبارتی دیگر مقدار ژل مورد نیاز برای حجم دهید لب ها محاسبه می شود. شما برای تعیین هزینه نهایی بهتر است ابتدا یک پزشک مجرب و متبحر در این زمینه انتخاب کنید ، با او مشورت کنید ، اجازه دهید او شما را معاینه کند و میزان ژل مورد نیاز و قیمت نهایی را به شما اطلاع دهد.