تزریق ژل به لب را می توان به دلایل وجود دغدغه های گوناگون مربوط به زیبایی ، انجام داد ؛ گزینه زیر را به منظور کشف بهترین درمان که می تواند شما را در دستیابی به هدف مورد نظرتان ، یاری کند ؛ با بالا رفتن سن ، لب های شما ، پر بودن خود را از دست می دهند و با گذر زمان ، خالی می شوند ؛ گاهی ، شما احساس می کنید که لب هایتان ، اصلاً حجمی را که همیشه خواهان داشتن آن بودید ، نداشته اند ؛ به جای استفاده از ابزار دائمی ؛ مثل ایمپلنت ها ، می توانید با تکنیک تزریق ژل ، به شکلی زیبا ، لب هایتان را برجسته نماید .

این تکنیک ، به شما این امکان را می دهد ؛ تا به زیبایی مورد نظرتان ، دست پیدا کرده و طبیعی ترین نتایج را به دست آورید .

 

تزریق ژل به لب

ریکاوری بعد از تکنیک تزریق ژل به لب :

  • ریکاوری تزریق ژل به لب ، معمولاً خسته کننده نمی باشد ؛ لب شما ، به مدت حدوداً یک تا دو هفته ، پف کرده و اندکی کبود به نظر می رسد .
  • در صورت احساس درد ، می توانید اقدام به مصرف مسکن های تجویز شده توسط پزشک معالج خود ، نمایید .
  • بخش عمده کبودی ها ظرف مدت زمان کوتاهی ، از بین می رود ؛ بنابراین ، در این باره ، نگران نباشید .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراقبت های بعد از تزریق ژل ، می توانید به مقاله مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

نتایج تزریـق ژل به لب ، چقدر ماندگار است ؟

ژل ها ، با گذر زمان ، حجم خود را از دست می دهند ؛ ولی شما می توانید در صورت تمایل ، اقدام به تزریق مجدد ، نمایید .

آیا تزریـق ژل به لب ، خطراتی به همراه دارد ؟

تزریق ژل به لب ، در صورتی که توسط پزشک ماهر و چیره دست ، انجام نگیرد ؛ خطرات اندکی را به همراه خواهد داشت .

لازم به ذکر است ، بیماران ، باید دستورالعمل های قبل و بعد از تزریق را جهت داشتن یک ریکاوری بی خطر و موفق ، با دقت دنبال کنند ؛ بدین ترتیب ، احتمال بروز عوارض ناشی از این روش ، کاهش می یابد .

به همین علت ، همواره توصیه به دقت در انتخاب پزشک و رعایت مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل ، می شود ؛ بنابراین ، به هیچ عنوان در رابطه با این دو موضوع ، سهل انگاری نکنید.

با مراجعه به مقاله اقدامات قبل از تزریق ژل در سایت ، می توانید اطلاعات بیشتر در این باره ، کسب نمایید.

با تزریـق ژل لب ، در دستان یک پزشک مجرب و توانمند ، شما می توانید انتظار داشته باشید که تزریـق ژل به صورتتان ، با بالاترین استاندارد مراقبت و ایمنی انجام پذیرد .