جراحی بینی طبیعی استراتژی است که بر روی غضروف ، استخوان ها و بافت نرم بینی در یک موقعیت طبیعی و خلق کانتور طبیعی تمرکز می کند. در این تکنیک جراحی بینی تغییرات به گونه ای اعمال می شوند که بعد از اتمام درمان کسی متوجه عملی بودن بینی نشود. در طول جراحی تناسبی بین بینی و صورت خلق می شود که بسیار بهتر از تناسب مادرزادی بین این دو اندام خواهد بود. در صورتی که نیاز به این مدل عمل دارید می توانید به دکتر راضیه یابری بهترین جراح بینی در تهران مراجعه نمایید. اگر هنوز هم متوجه فرم نهایی این نوع بینی ها نشده اید توصیه می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

جراحی بینی طبیعی

 

مهمترین جنبه های استراتژیک جراحی بینی طبیعی چیست؟

در رینوپلاستی نچرال استاتیک ، غضروف در یک موقعیت آناتومیک طبیعی شکل داده می شود. به منظور به حداقل رساندن عدم تقارن سوراخ های بینی، غضروف به اندازه کافی بازیابی می شود. در این تکنیک، دکتر عمل بینی طبیعی تلاش می کند تا استفاده از پیوندهای نوک بینی که باعث نوک تیز شدن آن می شود را به حداقل برساند. همچنین بالا کشیدن نوک بینی در حداقل سطح ممکن انجام می شود. شیب پشت بینی به اندازه ای خواهد بود که شکل ظاهری بینی، طبیعی به نظر برسد.

نکاتی درباره جراحی بینی طبیعی در تهران

وقتی درباره نتایج  صحبت می کنیم، بهتر است ابتدا معنی واقعی آن را مورد بررسی قرار دهیم. معنی عمل بینی طبیعی برای بیماران مختلف، متفاوت است. برای اکثر مردم عمل زیبایی بینی طبیعی ، جراحی است که تشخیص جراحی شدن بینی در آن دشوار است، یعنی جراحی زیبایی بینی طبیعی به گونه ای انجام می شود که نتایج آن را در ویژگی های طبیعی صورت شما ترکیب می کند.

با بهترین جراح بینی تهران ، درباره دغدغه های خود نسبت به بینی تان صحبت کنید. هرقدر درباره آنچه می خواهید در بینی تان تغییر دهید بیشتر بدانید، بیشتر می توانید نتایج را تحت کنترل در آورید. امروزه ابزار متنوعی در دست می باشند که می توانند طراحی هایی را برای کمک به بیمار در پیش بینی نتایج جراحی رینوپلاستی نچرال انجام دهد. با استفاده از این ابزار شما می توانید نتایج مجازی را قبل از شروع جراحی بینی طبیعی مشاهده  کنید.

فیلم رضایت یکی از زیباجویان دکتر راضیه یابری

 

دستورالعمل های ریکاوری را دنبال کنید:

مهمترین چیزی که یک بیمار باید بعد از جراحی بینی طبیعی انجام دهد، دنبال کردن دستورالعمل های ریکاوری با دقت زیاد می باشد. تمام بیماران، دستورالعمل های دقیق ریکاوری را از سوی پزشک خود دریافت خواهند کرد. این دستورالعمل ها برای به حداکثر رساندن راحتی در حین حفظ نتایج طراحی شده اند. دنبال کردن این دستورالعمل ها برای دستیابی به نتایج رینوپلاستی طبیعی الزامی می باشد.

مراقب بینی خود باشید:

شما باید برای مراقبت از بینی تان وقت بگذارید. این به معنی تغییر رفتارهای خواب یا مرخصی گرفتن از محل کار بعد از روند عمل بینی طبیعی در تهران می باشد. مهمترین چیزی که باید در خصوص مراقبت از بینی تان مد نظر قرار دهید، جلوگیری از ضربه دیدن آن بعد از جراحی می باشد، چون ضربه دیدن، شکل بینی شما را تغییر خواهد داد.

 

بهترین کاندیدا برای عمل بینی طبیعی در تهران

تمامی افرادی که سن مورد نظر برای رینوپلاستی را دارند و شرایطی از قبیل سلامت جسمی و روانی را دارند می توانند جراحی بینی طبیعی در تهران را انجام دهند. در این میان افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند و آقایان بیشتر این مدل بینی را انتخاب می کنند. زیرا مدل طبیعی ظاهری بسیار خوب و طبیعی به چهره انها می بخشد.

 

جراحی بینی طبیعی

 

هزینه جراحی بینی طبیعی در تهران سال 1402

عمل بینی طبیعی در تهران مانند دیگر جراحی ها مستلزم آگاهی از میزان دستمزد پزشک هزینه های بیمارستان یا کلینیک و داروهای بیهوشی می باشد برای آگاهی از این موضوع می توانید به هنگام مشاوره پیش از عمل حدود قیمت را از پزشک سوال کنید و آگاهی لازم را در این مورد بدست بیاورید.

چه تفاوت هایی میان جراحی بینی طبیعی و بینی فانتزی وجود دارد؟

تفاوت های بسیار زیادی در این دو مدل بینی وجود دارد مثلا در عمل بینی طبیعی تلاش جراح برای حفظ فرم طبیعی بینی و تنها برطرف کردن نقص ها و اصلاح انها صورت می گیرد و بیشترین تمرکز بر روی حفظ تناسب در ظاهر بینی می باشد. اما بینی فانتزی که به آن عروسکی نیز می گویند تمرکز جراحی بر روی کوچک کردن اندازه بینی ،سربالا شدن آن و تغییر سایز سوراخ های بینی و نوک آن می باشد و افرادی که این مدل را انتخاب می کنند فرم طبیعی بینی خود را دوست ندارند.

جراحی بینی طبیعی معمولا چه مدت زمانی به طول می انجامد؟

این موضوع بستگی به نوع بینی و مشکلات و اصلاحات مورد نیاز آن دارد و بنابراین ممکن است متفاوت باشد ولی حدودا 2 الی 3 ساعت طول می کشد.

استفاده از گرافت در جراحی بینی طبیعی در تهران

جراح در برخی موارد با کمک از غضروف های سیلیکونی یا از بدن خود فرد، این پروسه را انجام می دهد. این نوع از جراحی به منظور ساخت پل بینی صاف یا اصلاح نوک بینی انجام می گیرد. معمولا در بینی های گوشتی یا جراحی بینی ترمیمی از این تکنیک استفاده می شود.

مزایای جراحی بینی طبیعی در تهران

  1. عمل زیبایی داشتن این فرم بینی به سختی برای افراد دیگر قابل تشخیص می باشد
  2. معمولا مدل بسیار مناسبی برای فرم صورت به شمار می رود.
  3. دوره نقاهت کوتاهتری نسبت به فرم های دیگر بینی دارد.
  4. این فرم بینی معمولا بعد از جراحی مشکلات تنفسی و عوارضی از این قبیل را تجربه نخواهند کرد.

 

جراحی-بینی-طبیعی

 

عمل بینی طبیعی مردانه در تهران

شاید برایتان جالب باشد که بدانید به صورت کلی متقاضیان مرد برای عمل ، در بیشتر موارد خواستار داشتن یک نتیجه کاملا طبیعی و زیبا هستند. از همین رو می توان گفت که انجام رینوپلاستی طبیعی در میان آقایان بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. در واقع با انجام جراحی بینی طبیعی آن هم در بینی آقایان عیوب ظاهری بینی در کنار مشکلات عملکردی بینی مانند انحراف و پولیپ بینی برطرف می شود.
زمانی که آقایان برای انجام این پروسه اقدام می کنند ، اغلب به پزشک خود توضیح می دهند که تنها دوست دارند مشکلات ظاهری بینی آن ها مانند قوز بینی ، بزرگی نوک بینی یا سوراخ های بینی برطرف گردد ، اغلب آن ها تاکید می کنند هیچ تمایلی برای تغییر شکل بینی و سربالا کردن یا تیز کردن نوک بینی خود ندارد.
چرا که زیبایی و جذابیت چهره مردان در گرو سادگی و طبیعی بودن اجزای چهره می باشد ، با ایجاد تغییراتی ظریف و حساس این جذابیت و سادگی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. با انتظاراتی که این افراد بیان می کنند می توان به خوبی متوجه شد که بینی کاملا طبیعی خواسته اغلب مردان می باشد.
همچنین در حالت کلی جراحی زیبایی مردان بر اساس اصل زیبایی شناسی انجام می شود. بنابراین به زاویه بین نوک بینی و لب ها و همچنین توجه خواهد شد تا بینی با تمامی اجزای چهره هماهنگی و تناسب داشته باشد.
همانطور که گفته شد طبیعی بودن بینی و عدم وجود قوس بر روی بینی برای آقایان از اهمیت والایی برخوردار است. چرا که این موضوع باعث حفظ جذبه و زیبایی های مردانه آن ها می شود. در واقع جراحی بینی طبیعی مردانه باید به گونه ای باشد که با اصلاح مشکلات ظاهری بینی ، بینی حالتی زنانه به خود نگیرد.

سخن اخر

در صورتی که به این مدل بینی علاقه مند می باشید و دوست ندارید فرم اصلی بینی تان تغییر کند بهترین انتخاب برای شما جراحی بینی طبیعی می باشد. این عمل بینی  قادر می باشد که علاوه بر اصلاح مشکلات و نقص ها جلوه زیبا به چهره تان نیز ببخشد.
در صورتی که نیاز به  جراحی بینی دارید سعی کنید حتما به جراحانی مراجعه کنید که تخصص انجام نوع مورد نظرتان را دارند. زیرا که جراحی بینی از حساسیت بالایی برخوردار است و تنها جراحان با تجربه قادر می باشند که نتایج عالی را برای شما رقم بزنند.بنابراین در این مورد نمی بایست کوتاهی کنید.