یکی از انواع فرم های بینی که در میان خانم ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، جراحی بینی نیمه فانتزی است که دکتر راضیه یابری ، بهترین و متبحر ترین جراح بینی تهران در انجام جراحی بینی به این فرم از مهارت بسیار زیادی برخوردار بوده و برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه نمایید. در طول این مقاله ما قصد داریم شما را در جریان پروسه جراحی ، مزایا و معایب عمل کردن بینی به این فرم ، مراقبت های قبل و بعد از آن قرار دهیم و به شما در فرایند تصمیم گیری کمک نماییم. پس اگر متقاضی انجام رینوپلاستی به این فرم هستید اما بر روی تصمیم خود دچار شک و تردید هستید ، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

جراحی بینی نیمه فانتزی

در مورد جراحی بینی نیمه فانتزی بیشتر بخوانید:

عمل بینی نیمه فانتزی در واقع ترکیبی از ویژگی های فرم طبیعی و فانتزی می باشد. از همین رو اگر خواستار دستیابی به بهترین نتایج از این جراحی زیبایی هستید باید پزشکی را برگزینید که هم در زمینه جراحی بینی طبیعی و هم فانتزی دارای تجرب و مهارت بسیار زیادی باشد. این نوع فرم برای عمل دماغ بسیار جذاب و شگفت انگیز می باشد زیرا همزمان که پزشک تمام سعی خود را می کند تا ایرادات بینی را رفع و ویژگی های طبیعی آن را حفظ نماید، مقداری قوس نیز بر روی پل بینی ایجاد نموده و نوک آن را سربالا می کند.

اندازه دماغ در جراحی بینی نیمه فانتزی اندکی کوچک تر از بینی طبیعی بوده و از طرفی سایز آن همچون بینی فانتزی خیلی کوچک نیست. از همین رو احتمال بروز مشکلات تنفسی بعد از آن بسیار اندک است. نکته ای که باید بدانید این است که اگر اندازه بینی خیلی کوچک شود ممکن است تنفس بیمار تحت تاثیر قرار گیرد، البته که با انتخاب یک جراح بینی خوب احتمال بروز این عارضه را به صفر خواهید رساند اما بهتر است خودتان نیز از اصرار بیش از حد برای کوچک شدن زیاد بینی خودداری نمایید.

آیا فرم نیمه فانتزی بر روی تمام انواع بینی قابل انجام است؟

در پاسخ به این سوال دکتر راضیه یابری بهترین و مجرب ترین دکتر جراحی بینی نیمه فانتزی در تهران چنین پاسخ می دهند: خیر، این جراحی زیبایی فقط بر روی بینی هایی قابل انجام است که ساختار غضروفی-استخوانی قوی و پوست نازک داشته باشد. از طرفی همانطور که می دانید بینی های گوشتی ساختار غضروفی-استخوانی ضعیف و همچنین پوست زخیم و شل دارد، بنابراین نمی توان این نوع بینی را به فرم نیمه فانتزی جراحی کرد.

فیلم عمل بینی توسط دکتر یابری بهترین جراح بینی تهران

ویژگی های یک جراح بینی خوب

همانطور که گفتیم جراحی بینی نیمه فانتزی چه در تهران و چه در دیگر شهر های ایران در صورتی با بهترین نتایج همراه خواهد بود که به دستان پرتوان بهترین و متبحر ترین جراح بینی تهران انجام شود. در ذیل به تعدادی از ویژگی هایی که یک جراح بینی ماهر را به یک پزشک خوب مبدل می سازد اشاره کرده ایم:

  • دارای وجدان کاری بسیار بالایی می باشد.
  • قدرت تجسم و تصور بالایی دارد.
  • با اصول زیبایی شناسی و ریاضی آشنا می باشد.
  • زمان کافی را برای بیماران خود صرف می نماید.
  • کارنامه کاری موفقی دارد.
  • دارای تبحر و تجربه بسیار بالایی دارد و غیره.