جراحی بینی یا رینوپلاستی که دکتر راضیه یابری ، بهترین جراح بینی در شمال تهران از مهارت و تجربه بسیار زیادی در انجام آن برخوردار هستند، یک روند جراحی برای تغییر ساختار بیرونی بینی با اهداف زیبایی و بازسازی می باشد.

 

جراح بینی تهران-دکتر یابری

 

معمولاً بیماران خواستار تغییر نواحی متعددی در بینی خود می باشند. رایج ترین تغییراتی که بیشتر بیماران درخواست می کنند شامل برداشتن قوز بینی، صاف کردن بینی، کوچک کردن بینی، باریک تر کردن بینی، یا برجسته تر کردن آن می باشد. با این وجود، همه بیماران دارای یک هدف مشترک می باشند: داشتن یک بینی طبیعی که دارای هارمونی بهتر با سایر ساختارهای صورت باشد. یک بینی که در یک فرد خوب به نظر می رسد، الزاماً در افراد دیگر نیز جذاب نخواهد بود.

بهترین جراح بینی تهران

  • بهترین جراح بینی در شمال تهران  دارای بورد تخصصی بوده و یکی از جراحان منتخب دارای فلوشیپ می باشد. یکی از ویژگی های متخصص رینوپلاستی خوب، این است که به طبیعی به نظر رسیدن نتایج جراحی اهمیت زیادی می دهد.
  • یک متخصص رینوپلاستی خوب که در زمینه پیشرفته ترین تکنیک های رینوپلاستی آموزش های لازم را دریافت کرده است، اغلب با همکاران و دیگر جراحان پلاستیک صورت در دشوارترین و چالش برانگیز ترین موارد گفتگو می کند.
  • مشاوره با دکتر یابری ، بهترین جراح بینی در شمال تهران بهترین روش برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رینوپلاستی و آنچه از آن انتظار داریم می باشد.

جراح بینی کیست ؟

رینوپلاستی یا جراحی بینی در تهران ، یکی از حساس ترین جراحی های پلاستیک محسوب می شود. چرا که بینی عضو مرکزی صورت است و زیبایی آن ، دیگر اجزای چهره را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.از این رو جراح بینی فردی است ، که به طور تخصصی در این رشته آموزش دیده ، سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده ، نسبت به آناتومی و عملکرد استخوان ها و ماهیچه های صورت ، دانش لازم را دارا می باشد ، از نظر دانش عملی ماهر و زبر دست بوده و همچنین به طور کامل ، بر دانش زیباشناختی تسلط دارد.

جراح بینی تهران

ویژگی های جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی در تهران می بایست در موارد زیر دارای تجارب بالایی باشد:

سال ها تجربه در انجام رینوپلاستی

عمل بینی به دست یک جراح مجرب ، به احتمال بسیار بالا موفقیت آمیز خواهد بود. زیرا که جراح بینی مبنی بر اینکه از تجربه بالایی برخوردار است ، می تواند احتمال بروز خطرات و عوارض پس از جراحی را کاهش دهد و در صورت وقوع عارضه ، از نحوه درمان آن اطلاعات کافی دارد. پیش از اقدام برای جراحی بینی ، حتماً از میزان تجربه جراح آگاهی پیدا کنید.

به کارگیری تکنیک جراحی دقیق و ظریف

برای انجام رینوپلاستی ، جراح باید بتواند یک تکنیک دقیق و در عین حال ظریف و کم عارضه را به کار گیرد. این یک اصل اساسی در جراحی بینی محسوب می شود. چرا که حتی وجود یک خطای میلی متری در ظاهر بینی نمایان می شود و ممکن است ، بر عملکرد آن نیز تأثیر گذارد. البته که این مهارت با کسب سال ها تجربه بدست می آید.

داشتن مهارت در زمینه رینوپلاستی ترمیمی

رینوپلاستی ترمیمی ، معمولاً یک جراحی حساس و تخصصی تلقی می شود. به این دلیل که عموماً جراح باید بینی فردی را عمل کند ، که پیش از آن حداقل یک بار تحت جراحی رینوپلاستی قرار گرفته است. بنابراین جراح برای انجام جراحی ترمیمی بینی ، باید بسیار کار آزموده باشد.

تسلط بر دانش زیباشناختی

با مشاهده عکس های قبل و بعد عمل های پیشین جراح ، می توانید تا حدودی دانش او را در زمینه زیباشناختی ارزیابی کنید. جراح موردنظر باید نسبت به آناتومی چهره های مختلف ، آگاهی کامل داشنته باشد تا بتواند یک بینی مناسب با فرم صورت فرد، را خلق کند. درصورتی که در عکس ها شاهد این مورد بودید ، که تمام بینی ها تقریباً به یک شکل و فرم جراحی شده اند، باید نسبت به انتخاب آن جراح دچار تردید شوید.

صداقت و فداکاری

این دو ویژگی بسیار مهم می باشند. جراح باید صادقانه نتایج احتمالی حاصل از جراحی رینوپلاستی ، را به فرد بگوید و صرفاً ، به خاطر دلخوشی فرد مراجعه کننده و اینکه از انجام عمل صرف نظر نکند ، نباید به تمام خواسته های او پاسخ مثبت دهد. بلکه باید از او بخواهد ، که واقع بینانه به نتایج جراحی نگاه کند و انتظارات غیر منطقی ، نداشته باشد. همچنین جراح موظف است در وهله اول سلامت فرد را در نظر بگیرد و به هر قیمتی ، حاضر به انجام جراحی نشود.

نحوه برقراری ارتباط

جراح بینی باید در جلسات مشاوره فضای امن و دوستانه ای فراهم سازد ، تا فرد بتواند به راحتی و بدون خجالت خواسته های خود را با او درمیان بگذارد.

فیلم جراحی بینی توسط دکتر یابری بهترین جراح بینی تهران

 

چگونه یک جراح بینی خوب پیدا کنیم ؟

  • جراح منتخب باید دارای مدارک تحصیلی و آموزش عالی و معتبر باشد.
  • تخصص و مدرک پزشکی و جراحی وی در زمینه مربوطه باشد.
  • جراح بینی ، در انجام رینوپلاستی ترمیمی مهارت داشته باشد.
  • از دانش روز و تکنیک های جدید جراحی آگاهی داشته باشد.
  • با تحقیق و پرس و جو و حتی ملاقات با جراح مورد نظر و بررسی موارد فوق ، می توانید جراح مناسب را انتخاب کنید.

روند جراحی بینی

رینوپلاستی اغلب تحت بیهوشی عمومی بر یک مبنای سرپایی انجام می شود به این معنی که شما می توانید در همان روز جراحی به منزل بازگردید. بر حسب پیچیدگی روند، جراحی بین 1.5 تا 3 ساعت طول می کشد. این پروسه زیبایی شما تحت بهترین شرایط مراقبت و بر اساس پیشرفته ترین استانداردها انجام می پذیرد.

ریکاوری جراحی بینی

بهترین جراح بینی در شمال تهران معمولا به بیمار توصیه می کند که برای سپری کردن دوره ریکاوری یک هفته از محل کار خود مرخصی بگیرد. در هفته اول به منظور پشتیبانی از بینی در طول بحرانی ترین دوره بهبود، در بیرون بینی شما اسپلینت قرار داده می شود. بینی شما و نواحی اطراف آن، متورم و احتمالاً کبود می شود. بخش عمده کبودی ظرف 10 روز فروکش می کند. تورم با سرعت کمتری فروکش می کند. جراح رینوپلاستی به شما می گوید که می توانید ظرف دو هفته در مکان های عمومی حاضر شوید بدون اینکه کسی متوجه شود که شما جراحی بینی انجام داده اید.

فیلم عمل زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران دکتر راضیه یابری

 

مراقبت های فالوآپ

دکتر راضیه یابری ، بهترین جراح بینی در شمال تهران در هفته اول، ماه اول، ماه چهارم و ماه هشتم، جلسات فالو آپ شما را زمانبندی می کند. علیرغم اینکه در چند هفته اول بعد از جراحی تورم در اطراف نوک بینی فروکش می کند، ولی به دلیل تدریجی بودن روند فروکش تورم در بینی، تکمیل آن به یک سال زمان نیاز خواهد داشت.