جراحی بینی یا رینوپلاستی که دکتر راضیه یابری ، جراح بینی تهران از مهارت و تجربه بسیار زیادی در انجام آن برخوردار هستند، یک روند جراحی برای تغییر ساختار بیرونی بینی با اهداف زیبایی و بازسازی می باشد.

معمولاً بیماران خواستار تغییر نواحی متعددی در بینی خود می باشند. رایج ترین تغییراتی که بیشتر بیماران درخواست می کنند شامل برداشتن قوز بینی، صاف کردن بینی، کوچک کردن بینی، باریک تر کردن بینی، یا برجسته تر کردن آن می باشد. با این وجود، همه بیماران دارای یک هدف مشترک می باشند: داشتن یک بینی طبیعی که دارای هارمونی بهتر با سایر ساختارهای صورت باشد. یک بینی که در یک فرد خوب به نظر می رسد، الزاماً در افراد دیگر نیز جذاب نخواهد بود.

 

جراح بینی تهران

 

بهترین جراح بینی

یک جراح پلاستیک صورت خوب دارای بورد تخصصی بوده و یکی از جراحان منتخب دارای فلوشیپ می باشد. یکی از ویژگی های متخصص رینوپلاستی خوب، این است که به طبیعی به نظر رسیدن نتایج جراحی اهمیت زیادی می دهد. یک متخصص رینوپلاستی خوب که در زمینه پیشرفته ترین تکنیک های رینوپلاستی آموزش های لازم را دریافت کرده است، اغلب با همکاران و دیگر جراحان پلاستیک صورت در دشوارترین و چالش برانگیز ترین موارد گفتگو می کند.

مشاوره با متخصص رینوپلاستی خوب بهترین روش برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رینوپلاستی و آنچه از آن انتظار داریم می باشد.

روند جراحی بینی

رینوپلاستی اغلب تحت بیهوشی عمومی بر یک مبنای سرپایی انجام می شود به این معنی که شما می توانید در همان روز جراحی به منزل بازگردید. بر حسب پیچیدگی روند، جراحی بین 1.5 تا 3 ساعت طول می کشد.

رینوپلاستی زیبایی شما تحت بهترین شرایط مراقبت و بر اساس پیشرفته ترین استانداردها انجام می پذیرد.

 

 

ریکاوری جراحی بینی

ما معمولاً به بیمار توصیه می کنیم که برای سپری کردن دوره ریکاوری یک هفته از محل کار خود مرخصی بگیرد. در هفته اول به منظور پشتیبانی از بینی در طول بحرانی ترین دوره بهبود، در بیرون بینی شما اسپلینت قرار داده می شود. بینی شما و نواحی اطراف آن، متورم و احتمالاً کبود می شود. بخش عمده کبودی ظرف 10 روز فروکش می کند.

تورم با سرعت کمتری فروکش می کند. جراح رینوپلاستی به شما می گوید که می توانید ظرف دو هفته در مکان های عمومی حاضر شوید بدون اینکه کسی متوجه شود که شما جراحی بینی انجام داده اید.

مراقبت های فالوآپ

دکتر راضیه یابری ، جراح بینی تهران در هفته اول، ماه اول، ماه چهارم و ماه هشتم، جلسات فالو آپ شما را زمانبندی می کند. علیرغم اینکه در چند هفته اول بعد از جراحی تورم در اطراف نوک بینی فروکش می کند، ولی به دلیل تدریجی بودن روند فروکش تورم در بینی، تکمیل آن به یک سال زمان نیاز خواهد داشت.