یکی از مهمترین اقدامات در تضمین یک نتیجه رضایت بخش از جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی مناسب است. از آنجایی که جراحی بینی جزو چالش برانگیزترین تکنیک های زیبایی می باشد، شما باید پزشکی را با تخصص عمل های زیبایی بینی ، تجربه قابل ملاحظه و رزومه حاوی نتایج مطلوب و پیوسته بیابید تا بتوانید به بهترین نتایج دست پیدا کنید. دکتر راضیه یابری یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان زیبایی بینی در تهران هستند که شما عزیزان می توانید نمونه کار های ایشان را در گالری تصاویر و ویدیو سایت مشاهده نمایید.

 

جراح بینی

 

همچنین بهترین جراح بینی در شمال تهران  ، یک طرف گفتگوی خوب، یک شنونده صبور و یک پزشک دلسوز است. بنابراین با دقت و آگاهی، تحقیقات خود را برای یافتن یک دکتر دماغ مناسب انجام دهید. از آنجایی که جراحـی بینی، یک جراحـی گزینشی و روند غیر اجباری می باشد، هیچ بهانه ای برای کوتاهی در تحقیق درباره یافتن جراح مناسب قابل قبول نیست.

از آنجایی که نتیجه جراحی دماغ به معیارهای زیادی از جمله کیفیت دکتر بینی شما وابسته است، یافتن یک دکتر دماغ ماهر در جـراحی زیبایی بینی گاهی دشوار است. متاسفانه هیچ روش واحد قابل اعتمادی برای یافتن جـراح دماغ مناسب وجود ندارد. به علاوه گاهی منابع اطلاعاتی، ناصحیح، متناقض و غیرقابل دسترسی می باشد. در نتیجه، بهترین روش این است که اطلاعات از منابع موجود، جمع آوری شده و سپس با دقت جهت انجام بهترین ارزیابی مورد بررسی قرار گیرد. این فرایند گاهی وقت گیر و چالش برانگیز است، ولی در اکثر افراد، یک نتیجه رضایت بخش را بدست می دهد.

همچنین باید افزود:

اگرچه انتخاب جـراح بینی خوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ولی هیچ جراحی نمی تواند یک نتیجه بی عیب و نقص را تضمین کند. از آنجایی که عمل بینی برای رفع مشکلات مربوط به ناهنجاری های این اندام انجام می شود می تواند بدون هیچ هشداری شکل این اندام را تغییر دهد، بنابراین تغییرات جزئی زیبایی در بینی، صرف نظر از دکتر زیبایی بینی انجام دهنده روند، اجتناب ناپذیر می باشد.

حتی یک جراح رینوپلاستی با استعداد و مشهور نیز نمی تواند بروز برخی مشکلات قابل درک را پیش بینی کرده یا از وقوع آن جلوگیری کند، بنابراین داشتن انتظارات منطقی الزامی می باشد. به همین دلیل زمان صرف شده برای یافتن یک متخصص جراحی زیبایی بینی با سابقه درخشان در رضایت بیماران، یک تلاش ارزشمند به شمار می آید. یافتن یک جراح بینی مناسب، تفاوت قابل ملاحظه ای را بین یک بینی ارتقا یافته از نظر زیبایی در سطحی فوق العاده و یک بینی غیر جذاب و ناخوشایند ایجاد می کند.

 

 

در زمان گزینش پزشک برای جراحی بینی خود، موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • مدرک پزشکی معتبر

به منظور انجام جراحـی قانونی بینی، یک مدرک معتبر پزشکی برای تضمین آموزش آکادمیک و حداقل یک سال آموزش پس از فارغ التحصیلی برای دارنده مدرک الزامی می باشد. بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی در تهران را انتخاب کنید.

 • بورد پزشکی

گواهی کسب شده توسط متخصصین پزشکی نشانه تکمیل موفق برنامه رزیدنسی برای یک متخصص پزشکی می باشد. یک جراح بینی خوب ، مجرب و متبحر در زمینه عمل های زیبایی بینی دارای بورد تخصصی می باشد.

 • تاریخچه تخلف پزشکی

دیگر ابزار رایج غربالگری، تاریخچه تخلف پزشکی می باشد. قطعاً هیچکس دوست ندارد صورت خود را به دست پزشکی با نتایج عمل زیبایی بینی فاجعه آمیز بسپارد. بنابراین تحقیق در این زمینه، یک قدم اولیه منطقی در فرایند گزینش می باشد.

 • قدرت برقراری ارتباط

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمان انتخاب پزشک خود در نظر بگیرید قدرت برقراری ارتباط پزشک با بیماران خود می باشد. مشاوره پیش از انجام رینوپلاستی از این باب دارای اهمیت بسیار زیادی است چون در این مدت زمان ، فرد می تواند با پزشک و جراح بینی انتخابی خود در رابطه با خواسته ها ، روند جراحی و نتایج آن صحبت کند و دغدغه ها ، ترس ها و استرس های خود را از روند درمان بازگو نماید. یک جراح زیبایی خوب ، کسی است که به گفته های زیباجو اهمیت بسیار زیادی داده و با صبوری به آن ها گوش دهد و قسمتی از جلسه مشاوره را به شفاف سازی مسائل جراحی و سوالات او اختصاص دهد. علاوه بر آن پزشک باید این توانایی را داشته باشد تا به شیوه ای با شما به گفت و گو بپردازد که استرس شما پیش از انجام پروسه ، تا حدودی کاهش پیدا کند. همچنین وی باید در پاسخ گویی به تمامی سوالات شما اشتیاق نشان دهد و به تک تک آن ها با صبر و حوصله پاسخ دهد.

بنابر توضیحات فوق حتی اگر جراح انتخابی شما مهارت بسیار زیادی داشته باشد اما نتواند رضایت شما را جلب نمایند و به شما در جهت انجام جراحی زیبایی بینی اطمینان دهد یا انتظارات شما را درک کند ، نمی توانید آن را به عنوان یک پزشک نمونه و خوب عنوان کنید. یک جراح خوب همانطور که گفته شد باید به طور شفاف آنچه را که شما از عمل جراحی و نتایج آن انتظار دارید را درک کند تا بتواند بهترین و مطلوب ترین نتایج را خلق نماید. بنابراین توصیه می گردد همواره تلاش کنید تا پزشکی را انتخاب کنید که دارای قابلیت برقراری ارتباط قوی با زیباجویان خود باشد.

 

جراح بینی

 

پورتفولیوی جراحی

 • شاید یکی از موثرترین روش ها برای ارزیابی مهارت و توانایی یک جراح دماغ ، بررسی پورتفولیوی جراحـی او از عکس های قبل و بعد از عمل دماغ  باشد. جدی ترین جراحان بینی، به عکس ها و پیش زمینه عکاسی، نورپردازی، و تعیین موقعیت برای مقایسه دقیق تر نتیجه جراحی، افتخار می کنند.
 • نماهای چندگانه از صورت و نه فقط پروفایل صورت، ارزیابی دقیق تری را از نتیجه جراحی کردن دماغ از جنبه زیبایی، به دست می دهد. دیدن بیماران دارای ناهنجاری های مشابه با ناهنجاری های بینی شما، یک روش موثر برای قضاوت درباره توانایی جراح پلاستیک بینی برای درمان مشکلات خاص شما می باشد. این حس اعتماد همچنین با مشاهده درمان موفق ناهنجاری تقویت می شود. مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل ناهنجاری های متفاوت، به درک عمق توانایی و مهارت جـراح بینی کمک می کند.

مشاوره با کیفیت

 • یک جلسه ملاقات با بهترین دکتر بینی برای تشخیص دقیق مشکل، طراحی برنامه درمان موثر و کسب اطلاعات مرتبط از قبیل مشکلات و نتایج پیش بینی شده تنظیم می شود. مشاوره های عمل با هدف انتقال اطلاعات صحیح و تسهیل تصمیم گیری درباره انجام روند انجام می پذیرد.
 • برخی جراحان زمان کوتاهی را صرف آزمایش و گوش کردن به بیمار نموده و درباره روند و مشکلات درمان، توضیحات اندکی را در اختیار بیمار قرار می دهند. در حالی که از نظر برخی پزشکان ، آگاهی از تاریخچه پزشکی بیمار، آزمایش بینی و توضیح کامل درمان پیشنهادی و دیگر خطرات مرتبط با جراحی، جزء لاینفک یک جراحی موفق می باشد.

جراحی بینی

در ادامه توضیحات بهترین جراح بینی شمال تهران دکتر راضیه یابری را در رابطه با عمل زیبایی بینی را بیان خواهیم نمود. رینوپلاستی که تحت عنوان شکل دهی مجدد بینی یا جراحی زیبایی بینی نیز شناخته می شود، یک روند جراحی است که می تواند شکل و نمای بینی را تغییر دهد. رینوپلاستی به بهترین شکل بسیاری از جنبه های بینی و ساختارهای اصلی آن را درمان می کند. این ساختارها عبارتند از:

 • نوک بینی
 • نوک بینی گوشتی
 • نوک بینی آویزان
 • کوچک کردن قوز بینی
 • درمان مشکلات تنفسی
 • سپتوم کج

روش های عمل کردن بینی

دو نوع رینوپلاستی یعنی روش باز و بسته وجود دارد که دکتر راضیه یابری ، به دلیلی مزایای بیشتر روش باز از این روش برای جراحی زیبایی دماغ افراد بهره می گیرند. همانطور که گفتیم دکتر راضیه یابری بهترین جراح بینی تهران استفاده از راینوپلاستی باز را ترجیح می دهد چون این دستاورد به دکتر زیباییی بینی امکان مشاهده و دسترسی مستقیم به بینی را می دهد. به منظور بدست آمدن بهترین نتایج، این روشی است که دکتر یابری در جراحی های بینی بیماران خود از آن بهره می برد.

علت برگزیدن این دستاورد توسط دکتر یابری این است که با استفاده از آن دکتر بینی می تواند جراحی دماغ را با دقت و مراقبت بیشتری انجام داده و نتایج و رضایت بیمار را بهبود بخشد. دکتر یابری احساس می کند که رینوپلاستی باز فرصتی برای دستیابی به بهترین نتایج از تغییرات ظریف و زیبا در بینی را بدست می دهد.

 

 

رینوپلاستی مدرن

یک تصور غلط درباره عمل بینی این است که این درمان می تواند بینی شما را بگونه ای تغییر دهد که شبیه بینی شخص دیگری است که به دست همان جراح دماغ ، جراحی شده است. در گذشته حتی بهترین جراحان نیز نمی توانستند با روندهای رینوپلاستی تغییرات مشابه را ایجاد کنند. در دهه های پس از آن، جراحان زیبایی تکنیک های متنوع تری را برای درمان هر بیمار به عنوان یک مورد کاملاً منحصر بفرد با یک درمان سفارشی و طرح درمان جراحی برای عمل کردن بینی برحسب ویژگی های خاص آن بیمار آموزش دیده اند. امروزه، بهترین عمل دماغ ، آن جراحی بینی است که یک نتیجه طبیعی را بدست می دهد.

دکتر راضیه یابری بهترین دکتر و جراح بینی در شمال تهران سابقه طولانی در توسعه هنر جراحی زیبایی دماغ داشته و هدف نهایی او شکل دهی بینی به شیوه ای است که نهایتاً طبیعی بنظر رسیده و توازن در ویژگی های صورت را به منظور ارتقا دادن هارمونی کلی صورت خلق نماید. دکتر یابری تاکید می کند که رینوپلاستی یکی از دشوارترین روندها در جراحی پلاستیک برای دستیابی به بهترین نتایج دائمی می باشد. تفاوت بین نتیجه خوب و بهترین نتیجه در راینوپلاستی می تواند موضوع یک میلیمتر باشد. بهترین جراحان رینوپلاستی در کنار داشتن مهارت های جراحی ظریف ، باید حس زیبا شناختی قوی نیز داشته باشند.

اگرچه جراحان بسیاری عمل زیبایی دماغ را انجام می دهند ولی به خاطر داشته باشید که از نظر قانونی یک دکتر پلاستیک بینی حتی در صورت داشتن مهارت اندک و دریافت آموزش های محدود می تواند این کار را انجام دهد، بنابراین جراح پلاستیک خود را با دقت و وسواس بالا انتخاب کنید.

مشاوره برای جراحی زیبایی بینی

در طول جلسه مشاوره، دکتر یابری با دقت بینی شما را آنالیز می کند. او درباره تاریخچه پزشکی شما سوالاتی را می پرسد و قطعاً می خواهد اطلاعات مربوط به آسیب دیدگی های بینی را صرف نظر از جزئی یا جدی بودن یا مدت زمان وقوع آن دریافت نمایداین اطلاعات به عنوان یک راهنما در مسیر انجام بهترین عمل زیبایی بینی ممکن عمل می کند.

عکس هایی از شما گرفته می شود. این عکس ها که در جلسه مشاوره مورد بررسی قرار می گیرد به شما کمک می کند تا ایده ای را درباره آنچه از شکل دماغ خود بعد از رینوپلاستی توقع دارید و نیز تناسب آن با بقیه صورت بعد از انجام عمل دماغ ، بدست آورید. پس از گرفتن عکس ها و برگزاری جلسه مشاوره، شما با مسئول هماهنگی دکتر یابری جهت گفتگو درباره تاریخ بالقوه جراحی و جرئیات ویژه تاکید شده توسط جراح بینی ، ملاقات خواهید کرد.

یک جراح بینی قادر به درمان چه موقعیت هایی می باشد؟

بهترین جراح بینی در شمال تهران  قادر است موقعیت های زیر را درمان کند:

 • بهبود تنفس
 • تغییر اندازه بینی کوچک یا بزرگ
 • تغییر شکل بینی
 • ترمیم آسیب های وارد شده به بینی
 • درمان ناهنجاری هایی که اکتسابی بوده یا به صورت مادرزادی از زمان تولد با شما همراه بوده اند.
 • درمان آپنه خواب انسدادی که باعث توقف تنفس بیمار در طول خواب می شود.
 • سپتوم کج

 

 

از جراح بینی خود چه سوالاتی بپرسیم ؟

یکی از دغدغه های بزرگ افراد متقاضی عمل رینوپلاستی این است که در زمان مشاوره نمی دانند باید چه سوالاتی از پزشک خود بپرسند یا اینکه با پرسیدن چه سوالاتی می توانند تعیین کنند که پزشکشان از تبحر بالایی برخوردار است یا خیر. این موضوع در انتخاب یک جراح بینی با تجربه و مجرب کمک بسیار زیادی می کند ، اما اگر افراد در زمان مشاوره به این مورد اشاره نکنند و سوالاتی که در ذهنشان وجود دارد را از پزشک خود نپرسند ممکن است از نتیجه درمان رضایت کامل نداشته باشند و همواره نگرانی و ترس در دلشان وجود داشته باشد. اما به نظر شما سوالاتی که در جلسه مشاوره باید پرسیده شود چیست ؟ ایا قالب خاصی دارد که شما باید از ان تبعیت کنید و حتما آن ها را از پزشک خود بپرسید؟ در این خصوص باید بگویم خیر شما می توانید هر سوالی که باعث نگرانی و ترس شما از انجام جراحی و نتیجه نهایی می شود را برای پزشک خود مطرح کنید و اجازه دهید تا وی پاسخ آن را به شما بدهد. ممکن است برای برخی از افراد تعداد عمل های جراحی شده توسط پزشک مهم باشد و برای برخی دیگر این موضوع مهم باشد که آیا تا کنون پزشک بیمار ناراضی داشته است یا خیر. به طور کل توصیه می شود ابتدا سوالات در ذهن خود را از پزشک بپرسید و سپس از دوستان و آشنایانی که عمل زیبایی بینی را با موفقیت انجام داده اند کمک بگیرید. در ادامه به برخی از سوالاتی که می تواند در انتخاب شما کمک کننده باشد را بیان خواهیم کرد که می توانید از آن استفاده کنید.

 • چه تعداد عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده اید ؟
 • آیا تا کنون زیباجوی ناراضی داشته اید ؟
 • در صورتی که از نتیجه جراحی رضایت نداشته باشم باید چکار کنم ؟
 • آیا جراحی ترمیمی انجام می دهید ؟

تکنیک های جراحی زیبایی بینی

طبق گفته های بهترین جراح بینی تهران ، تکنیک های عمل کردن بینی دارای تنوع وسیعی می باشند. برخی انواع جراحـی های زیبایی دماغ عبارتند از:

 1. سپتوپلاستی: که تکنیک درمان نواقص و بدشکلی های سپتوم بینی می باشد.
 2. سپتورینوپلاستی: که به درمان ناهنجاری های مرتبط با بخش بیرونی یا دریچه بینی، جهت دستیابی به تنفس کافی از راه بینی می پردازد.
 3. رینوپلاستی: که جراحـی زیبایی بوده و شامل کاهش یا افزایش اندازه بینی، باریک کردن سوراخ های بینی، تغییر زاویه بین بینی و لب بالا و تغییر شکل نوک یا پل بینی می باشد.

بهترین جراح بینی خانم در تهران

واضح است که عمل بینی زنانه یعنی عمل جراحی که بر روی دماغ خانم ها انجام شده است. شاید شما تصور درستی در رابطه با این موضوع نداشته باشید اما خوبه که بدانید جنسیت متقاضی می تواند بر روی روند عمل زیبایی بینی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. بسیاری از خانم ها تمایل دارند دماغ خود را تحت نظر یک جراح زیبایی بینی خانم در شهر تهران انجام دهند و به این ترتیب در زمان انجام عمل زیبایی دماغ ، مراقبت های بعد از آن و غیره احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

از طرفی دیگر نوع و ساختار بینی خانم ها با آقایان متفاوت بوده و نیاز به ظرفت بیشتری دارد. به عنوان مثال تفاوت بین عمل بینی زنان و مردان این است در اقایان عرض دماغ بلند تر و پل آن برجسته تر می باشد ، یا اینکه خانم ها دوست دارند فرم بینی آن ها طریف تر و قوس دار تر باشد تا نتیجه عمل زیباتر شود ، در حالی که در آقایان چنین نیست. یک جراح زیبایی بینی خانم به دلیل هم جنس بودن راحت تر می تواند خواسته های آنان را درک کند و آن ها را به هدف اصلشان یعنی خوش فرم بودن و ظریف بودن بینی برساند.

البته لازم به ذکر است که تنها نباید به دلیل اینکه دکتر پلاستیک بینی خانم است به او مراجعه کنید و حتما باید نمونه کار های جراحی بینی بانوان او را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و با اگاهی و اطمینان خاطر او را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنید. دکتر راضیه یابری بهترین و متبحر ترین جراح بینی خانم در تهران است که خانم های عزیزی که تمایل دارند جراح دماغ آن ها خانم و مجرب باشد می توانند به ایشان مراجعه نمایند.

فیلم عمل بینی توسط دکتر یابری بهترین جراح بینی تهران

 

بهترین جراح بینی استخوانی تهران

بهترین و متبحر ترین دکتر بینی های استخوانی کسی است که تجربه و مهارت بسیار بالایی در انجام عمل جراحی زیبایی بینی استخوانی داشته باشد ، زیرا هر چه میزان تجربه پزشک بیشتر باشد ، این امکان وجود دارد تا عمل جراحی با موفقیت بیشتری انجام شود و بیمار در نهایت رضایت بیشتری از نتیجه کسب کرده داشته باشد. باید بهترین و متبحر ترین جراح بینی استخوانی در کرج ، تخصص مربوطه در خصوص عمل جراحی بینی های غضروفی را داشته باشد و از مدارک دانشگاهی معتبری برخودار باشد. معروف و معتبر بودن دانشگاهی که پزشک در آن تعلیم دیده است در تخصص و مهارت های او تاثیر بزرگی می گذارد.
از سویی دیگر بهترین جراح بینی به تمام نظر ها و صحبت های بیمار توجه می کند و مطابق با پیشنهاد های او و نیاز های واقعی بیمار بینی را جراحی می کند. یک پزشک متخصص و مجرب در این زمینه باید پیش از جراحی و بعد از آن به میزان تنفس بیمار ، راحت بودن تنفس او و میزان بویایی بیمار توجه لازم را داشته باشد. همچنین در حین انجام عمل های جراحی از تکنیک های پیشرفته و روز دنیا استفاده کند تا بتواند فرایند درمان را بدون مشکل ، عوارض و خطا انجام دهد. حتما به خوش برخورد بودن پزشک خود توجه داشته باشید چرا که باید با او احساس راحتی کنید و سوالاتی که در ذهن دارید را از او بپرسید.
پیدا کردن چنین جراحی ممکن است در وهله اول کمی سخت و پیچیده به نظر برسد و در میانه راه از انجام این کار پشیمان شوید ، اما بعد از خواندن این مطلب مشکلات برطرف خواهد شد. چرا که در ادامه ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید بهترین و معتبر ترین جراح زیبایی بینی را یافته و برای عمل خود انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی ترمیمی

اگر سابقه انجام عمل زیبایی بینی دارید اما از نتایج آن راضی نیستید یا بنا بر دلایل مختلفی مانند باقی ماندن قوز روی پل بینی ، کج بودن بینی یا افتادگی پیدا کردن آن احتمالا به فکر انجام عمل ترمیمی بینی یا عمل عمل ثانویه بینی افتاده اید. در چنین مواردی بهتر است که در انتخاب جراح و پزشک خود دقت بیشتری به خرج دهید و برای یافتن او صبور باشید و احتیاط های لازم را انجام دهید. چرا که در انجام عمل ثانویه بینی محدودیت های بیشتر و پیچیدگی های زیاد تری برای دکتر بینی وجود دارد. متاسفانه برخی از افراد بعد از این که متوجه شدند بینی شان بعد از عمل اولیه همچنان دارای عیب است یا بعد از اینکه چند نفر در رابطه با فرم بینی آن ها نظرات بدی را اعلام کردند بدون فکر و تحقیق به دنبال یک پزشک هستند که هر چه سریع تر مشکلات را برطرف کرده و بینی آن ها را جذاب تر و زیبا تر کند.

اما مهم ترین مسئله ای که در این میان وجود دارد این است که به دلیل اینکه در حین انجام عمل اولیه مقدار بسیار زیادی از بافت و غضروف برداشته می شود و استخوان بینی دستخوش تغییرات بسیار زیادی می گردد ، عمل جراحی ترمیمی کمی محدود تر و مشکل تر خواهد بود. از همین رو نیاز به جراح بینی مجرب ، متبحر و متخصصی که در زمینه ترمیم بینی های عمل شده از مهارت بالایی برخوردار است مراجعه شود. چنین پزشکی قادر است از تکنیک های پیوند غضروف و استخوان به درست ترین و بهترین شکل ممکن استفاده کند و در آخر بینی خوش فرم و زیبا برای فرد به وجود آورد. در انتخاب بهترین و معتبر ترین جراح رینوپلاستی لازم است تحقیقات کافی انجام شود ، اما در انتخاب یک جراح ریویژن که قادر است عمل ترمیم بینی را انجام دهد باید این تحقیقات کامل تر و حساس تر باشند و فرد در زمان بررسی وسواس بیشتری را به خرج دهد. بهتر است همواره این نکته را به یاد داشته باشید که عمل ترمیم بینی به اصلاح ایرادات باقی مانده یا به وجود آمده از جراحی اول شما می پردازد و این باعث می شود نیاز باشد تا پزشک با دقت و عکس العمل خوبی را انتخاب کنیم.

بهترین جراح بینی تهران

اگر در شهر تهران زندگی می کنید و اکنون به فکر انجام عمل زیبایی بینی خود افتاده اید و به همین منظور به دنبال بهترین و متبحر ترین دکتر بینی در شهر محل زندگی خود هستید باید بدانید که جستجوی بهترین جراح برای شما کمی مشکل می باشد. چرا که در شهر پرجمعیت تهران جراحان و متخصصان بسیار زیادی وجود دارند که بسیاری از آن ها از جمله جراحان خوب و مجرب برای عمل بینی هستند و سابقه بلند و خوبی در این زمینه دارند. از همین رو انتخاب یک دکتر بینی خوب در تهران با وجود گزینه های متنوع و زیاد کمی سخت می شود. همچنین بسیاری از متقاضیان تمایل دارند از شهر های اطراف تهران یا دور تر به شهر تهران سفر کنند تا جراحی را توسط جراحان حاذق این شهر انجام دهند. این افراد هم تنها با انجام یک جستجوی ساده در اینترنت یا انجام تحقیقات محلی می توانند پزشک خود را انتخاب نمایند.

بهترین جراح بینی فانتزی تهران

طبق اطلاعات جمع آوری شده نیمی از جمعیت ایران نتیجه جراحی زیبایی بینی را تنها سربالا بودن بینی و وجود یک انحنای زیبا و خوش فرم بر روی پل بینی می دانند. فرم فانتزی به دلیل ویژگی های خاص و زیبایی که دارد از جانب بسیاری از متقاضیان جراحی زیبایی بینی انتخاب می شود. اما متاسفانه به دلیل سخت و پیچیده بودن این فرایند و همچنین عدم توجه بیماران به انتخاب جراح بینی خود ، اکثر آن ها نتیجه مثبتی از این فرایند به دست نمی آورند. از همین رو اهمیت انتخاب یک دکتر بینی برای عمل زیبایی بینی فانتزی به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. انتخاب چنین پزشکی نیاز به دقت بالا و توجه بسیار زیاد متقاضی دارد تا وی به درستی نمونه کار ها ، مهارت ها و تجربه پزشک انتخابی خود را بررسی کند و در آخر با اطمینان کامل به او برای انجام رینوپلاستی عروسکی مراجعه نماید. بهتر است بدانید که یک دکتر بینی متبحر در تهران به دلیل سابقه بسیار زیادی که دارد ، تجربه بالایی که کسب کرده است می تواند به خوبی فرم بینی شما را بررسی کند و بر اساس آن تغییرات مورد نیاز را اعمال کند. همچنین او می داند که در چه زمان نیاز به تقویت غضروف های بینی برای اعمال تغییرات دارد. همچنین او می تواند با اعمال تغییرات ظریف بر روی بینی های با پوست نازک نتایجی جذاب و زیبا و خیره کننده خلق نماید. شما با انتخاب یک دکتر عمل زیبایی بینی خوب و مجرب در تهران می توانید اطمینان پیدا کنید که بهترین و مناسب ترین نتایج را به دست می آورید و مشکلات بینی شما به بهترین نحوه ممکن به دست پزشکی متبحر برطرف می گردد.

انجام رینوپلاستی توسط یک جراح بینی ماهر چه مزایای دارد ؟

اگر در ظاهر و عملکرد بینی خود مشکلاتی دارید و این امر باعث کاهش اعتماد به نفس شما می شود ، در واقع کاندید مناسبی برای جراحی بینی هستید. یکی از مزایای انتخاب یک جراح بینی خوب اخذ نتیجه مطلوب از این پروسیجر است. گاهی اوقات جراحی بینی در برخی از افراد با تاثیرگذاری بالایی همراه است که خلق ظاهر زیبا  در ارتباطاتشان بسیار مهم است . به همین دلیل ، انجام عمل بینی توسط پزشک متخصص می تواند پیشرفت حرفه ای و اعتماد به نفس افراد را در سطح بالایی افزایش دهد. در برخی موارد ، افراد دچار مشکلات تنفسی مانند پولیپ ، گرفتگی بینی و غیره می شوند ،  پس از آن همزمان با درمان نیاز به جراحی زیبایی نیز خواهند داشت. همه این موارد از جمله مزایای انتخاب یک جراح بینی خوب است که به دستیابی به نتایج خوب در حین جراحی کمک می کند.

جراح بینی چه نقشی در عمل بینی ترمیمی داد ؟

انتخاب یک جراح بینی حاذق در جراحی بینی ترمیمی بسیار مهم است!  جراح بینی  نه تنها از دانش و تجربه حرفه ای برخوردار است بلکه می بایست هنرمند نیز باشد ،  تا بتواند با استفاده از تکنیک های پیشرفته و تجهیزات پزشکی در افرادی که در گذشته تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند، جراحی بینی ترمیمی را با موفقیت انجام دهد. نقش جراح بینی در جراحی ترمیمی بینی از ابتدا تا انتهای عمل بسیار ظریف و مهم است. پزشک همچنین با آگاهی از ساختار بینی و مشکلات آن برنامه ریزی دقیقی برای رفع آن ها انجام می دهد. با توانایی بالا در تصمیم گیری و دقت فوق العاده ، بینی را به شکلی مطلوب و زیبا ترمیم می کند. بدون شک کار یک پزشک زیبایی بینی ترکیبی شگفت انگیز از هنر، علم و تجربه است. این افراد مهارت ها و استعدادهای زیادی دارند و اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهند. بنابراین، اگر از اولین عمل جراحی بینی خود راضی نیستید، مهم است که عمل جراحی خود را نزد یک پزشک مجرب ببرید، زیرا بینی شما در اولین جراحی بینی استحکام خود را از دست داده و برای مانورها و عوارض جراحی ، یک جراح واجد شرایط لازم است.

سخن آخر

فرایند انتخاب بهترین جـراح بینی در شمال تهران در نتیجه بدست آمده از جراحـی بینی ، تا حد زیادی نقش تعیین کننده دارد. بنابراین در اخذ این تصمیم مهم، وقت گذاشته و دقت لازم را به کار گیرید.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]